VEBIOT

Vebiot zīmols, kas ir Olimp-Nutrifarm grupas daļa, ir nozīmīgs veterinārā tirgus dalībnieks, kas piedāvā augstas kvalitātes produktus mājdzīvniekiem. Tas specializējas uztura bagātinātāju un ārstniecisko preparātu izstrādē mājdzīvniekiem un lauksaimniecības dzīvniekiem. Ar Vebiot mēs iemantojam mājdzīvnieku īpašnieku, audzētāju un veterinārārstu uzticību, kas ļauj viņiem labāk rūpēties par saviem pūkainajiem draugiem. Mūsu misija ir noteikt jaunus standartus lolojumdzīvnieku veselības aprūpē, piedāvājot ekspertu atbalstu to uzturā un ārstēšanā, lai viņi varētu baudīt augstāku dzīves kvalitāti un viņu aprūpētāji justos drošāk.

.
.

Vebiot zīmols suņiem un kaķiem

.

Vebiot ir barības maisījums, kas papildina mājdzīvnieku uzturu ar būtiskām barības vielām. Vebiot formulas atbalsta jūsu mīluļa veselību visos tā attīstības posmos un atbilst tā specifiskajām vajadzībām. Tie atbalsta arī slimību un saslimšanu ārstēšanu. Domājot par suņiem un kaķiem, mēs esam radījuši preparātus, kurus ārsti un aprūpētāji izmanto, lai atbalstītu visbiežāk sastopamo veselības problēmu ārstēšanu, tostarp ādas problēmu, gremošanas problēmu, stresa, urīnceļu darbības traucējumu, mikroelementu trūkuma, audzēju ārstēšanu.

Vebiot produkti ir izstrādāti, lai atbalstītu jūsu mājdzīvnieka veselību.

Vebiot produkti vietnē fera.co.uk

.

Vebiot produkti ir paredzēti dažāda vecuma kaķiem un suņiem (Junior-light dog, Geria-light dog) un to specifisko vajadzību apmierināšanai (Hydro-light dog, Slimming-light dog). Jaunākie papildinājumi ir SENSEINE darba suņiem un Cardio-light dog, ko cita starpā izmanto, lai atbalstītu sirds muskuļa pareizu darbību un funkciju. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šie produkti jāizraksta veterinārārstam un jālieto saskaņā ar viņa ieteikumiem.

Rodyti filtrus

Nav produktu šajā kategorijā