Vitapol Smakers graužikams su javainiais 2 vnt.

Producent: VITAPOL
7852
1.73

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas
Šis kārums nodrošina grauzēju un trušu ēdienreizes dažādību un papildina to uzturu. Kviešu un auzu pārslas, kas bagātinātas ar tādiem augļiem kā sultānes, āboli, upenes un sarkanās jāņogas, un tas viss pārkaisīts ar kanēļa mizu. Jāņogas ir bagātas ar C, K, P vitamīniem, mikroelementiem, piemēram, boru un jodu, organiskajām skābēm, pektīnu. Tas stiprina asinsvadus, uzlabo gremošanu un iedarbojas pret caureju. Kanēļa miza ir arī lielisks mangāna, šķiedrvielu, dzelzs un kalcija avots. Tā pazemina sliktā ZBL holesterīna līmeni un novērš vēdera pūšanos.


Svars : 90 g
Lietošana : Pasniedz kā uzkodas
Sastāvs : auzu pārslas, kviešu pārslas, sultānes, kukurūzas pārslas, kvieši, žāvētas sarkanās jāņogas, žāvēti āboli, žāvētas upenes, žāvēta upeņu miza, žāvēta kanēļa miza, kviešu milti, mizoti, sagriezti zemesrieksti.

Parametri

Papildu ieguvumi veselībai:
Vitamīnu piegāde
Suga:
Uzkoda
Producent:
VITAPOL
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Nerasta atsiliepimų

Uzrakstīt atsauksmi

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?