8in1 Dental Delights košļājams kauls suņiem L

Zīmols: 8IN1
1025
4.66

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 1 punkti
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

*****

16 Atsauksmes 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientu iesaka šo produktu

Uzrakstīt atsauksmi

8in1 Delights Pro Dental ir unikāla zobu kopšanas līdzekļa, košļājamā līdzekļa un garda kāruma kombinācija. Tie satur lielu daļu garšīgas vistas gaļas, kas ietīta stingrā liellopa ādā. Tās sniedz košļājamā prieku ilgu laiku un neatstāj neglītu atlikumu. Atšķirībā no parastiem košļājamiem grauzdiņiem tiem ir intensīvs aromāts, un no malām izvirzītā gaļa mudina suni pēc iespējas ātrāk tikt iekšā. Jūsu suns labprāt košļājamo kārumu košļās līdz pat pēdējam kumosam.

Līdzsvarotais minerālvielu maisījums darbojas kā zobu pasta, nodrošinot sunim baltus zobus un svaigu elpu. Pateicoties patentētajai formulai, 8in1 Delights Pro Dental ir unikāla košļājamā un kāruma kombinācija, kas sniedz jūsu sunim baudījumu, rūpējoties par viņa zobu un smaganu veselību un labu stāvokli. 8in1 Delights Pro Dental L - ideāli piemērots lielu un īpaši lielu šķirņu suņiem. papildu zobu kopšana ar zobus attīrošām minerālvielām tikai 2% tauku unikāla un patentēta uzkoda rūpējas par zobiem samazina aplikumu un novērš zobakmens veidošanos apmierina suņu dabisko košļāšanas instinktu ilgstoša košļāšanas bauda, neatstājot neizskatīgus paliekas

Tikai 2% tauku, bez mākslīgām krāsvielām un garšas pastiprinātājiem

Parametri

Iepakojuma svars (kg):
0.12
Mājdzīvnieka izmērs:
Mazās šķirnes
Zīmols:
8IN1

Mērķis

Dzīves posms:
Pieaudzis
Īpašas prasības:
Mutes dobuma higiēna

Sastāvdaļas

Tauki (%):
2
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi
1 2

*****

Izcils kauls. Kūkai bija ļoti jautri to izjaukt gabaliņos un apēst līdz pēdējam gabaliņam. Es noteikti nopirkt viņai vēl vienu ????

*****

Kad pa pastu saņēmām 8in1 Delights Pro Dental košļājamo kauliņu, mēs gandrīz uzreiz bijām gatavi to izmēģināt, jo mūsu ziņkāri rosināja jautājums, vai beidzot esam atraduši košļājamo kauliņu, kas pārvarēs mūsu mīluļa spēcīgos zobus un sniegs viņam daudz prieka, tīrus zobus un svaigu elpu!
Kaziks ar nepacietību gaidīja savu pārsteigumu, un es domāju, ka viņš to ļoti ilgojās, jo man bija problēmas ar labi pieguļošā kaula izņemšanu no iepakojuma.Kad man tas izdevās un kauls bija manā rokā, es ieraudzīju mirdzumu Kazika acīs un ļoti darbīgu degunu, kas bija vērsts pret košļājamā pārsteiguma pusi.Nospiežot aizbāzni, kauls daļēji pazuda košļājamā mutē.Bija skaidrs, ka sāk darboties iemācītā metode, t.i., kaula uzmešana uz "pakauša", viens kraukšķis un....kas tajā brīdī notika??Kazikam bija lielas pārsteiguma acis, ka pēc žokļu saspiešanas kaulam joprojām ir visas daļas savā vietā un tas pilnībā izkrita no viņa mutes uz zemes.Tā sākās kaula 8in1 Delights Pro Dental pārbaude visos iespējamos veidos: grauzšana, laizīšana, atkal uzmešana uz aizmugurējiem un priekšējiem zobiem.....Vienu brīdi man radās iespaids, ka Kaziks pagrieza galvu, lai apvainotos uz kaulu, kuram, viņaprāt, jau sen vajadzēja atrasties kuņģī :) Pēc neilga brīža viņš atkal sāka ļaunprātīgi izmantot savu kārumu, bet tas bija pavisam savādāk nekā parasti :) Tas viņam prasīja labas 15 minūtes, un tad pirmais "ceļgalis" tika nokosts, bet ar to viss nebeidzās: iesaiņojums ar lielu prieku tika iemests mutē kā zobu birste, kas tīra zobus, un, kamēr tas sasniedza vēderu, pagāja vēl pāris minūtes :) Ar pārējiem kauliem modelis bija tāds pats, kā aprakstīts iepriekš.
Rezumējot :D 8in1 Delights Pro Dental košļājamie kauliņi ir lieliska zobu tīrīšanas rotaļlieta suņiem ar tādu temperamentu kā Kazikam. 8in1 Delights Pro Dental košļājamie kauliņi viņam kļuva par "sīvu sāncensi", kas mudināja viņu spēlēties un košļāt vairāk nekā stundu, kā tas nebija ar iepriekšējiem līdzīgiem kauliņiem, kas viņam bija pārāk vāji. Es no visas sirds IESAKAU 8in1 Delights Pro Dental košļājamos kauliņus ikvienam saimniekam, kurš savam sunim dod labāko un efektīvāko produktu, kas šobrīd ir pieejams tirgū:)

*****

Mēs iezāģējām un saimniece zāģēja malku, super suņi bija tik aizņemti, ka pat nepievērsa uzmanību kaķiem.

*****

Tā bija liela mīlestība no pirmā acu uzmetiena, žēl, ka tā bija tik īsa :)
Kauls tika piegādāts, bet es to paslēpu skapī, jo gribēju to nofotografēt, bet telefona baterija izlādējās.
Mani pārsteidza Boriseks ar kaulu mutē, un es uzzināju, ka mans nelietis var pats atvērt skapi.
Viņš ir diezgan izvēlīgs, pēdējā laikā tik ļoti lūdza aļģu kauliņu, ka es gribēju viņam palīdzēt :)
Šī viņam ļoti patika, iepakojums - mazāk :) Paldies

*****

Boguś paldies par pusstundu labas jautrības:) Ikdienā viņš ir diezgan izvēlīgs attiecībā uz frisbēm, bet košļājamo kubu iemīlēja uzreiz:) Mēs esam uz YES!

*****

Paldies par kubu ????Zana nevarēja sagaidīt, lai to izlaistu ???? tagad viņa sēž un ēd, un mājās brīdi miera, jo viņai tas aizņem brīdi????kubs ir lielisks un rūpējas par viņas zobiem ????.

*****

Daisy ar savu kubu. 8in1 kubs bija trāpīgs. Deizija bija priecīga un labprāt ēda. Viņai pagāja krietns brīdis, līdz pārkost kaulu, un viņai droši vien patika čīkstēt un burkšķēt. Delights Pro Dental ir ne tikai garšīgs našķis, bet arī košļājamā viela, kas palīdz kopt suņa zobus.

*****

Šodien mēs arī izmēģinājām 8in1 kubu, lai gan tas nāca vienā gabalā, es to sadalīju trīs daļās, jo man ir trīs mīļie kažokzvēriņi, kuri ar nepacietību gaidīja kārumu, kubs pazuda vienā mirklī, jo viņiem tik ļoti patika ???? Paldies Meri, Sirius un Luna vārdā Es varu ieteikt jūsu produktu, jo tas tika ēst ar garšu, un tas nebija īpaša smarža kā daži citi, un pats galvenais, smaganas nebija asiņošana kā pēc citiem tas notiek pēc citiem Sveicieni

*****

Keira sajūsmā! Kauls viņai ārkārtīgi patika. Viņu diez vai varēja nofotografēt, viņa meklēja patvērumu ;) Suns ir laimīgs, zobi tīri. Lieliski.

*****

Mums ar vienu nepietiek????????????Pateicos kubs tika apēsts 5 min, tas noteikti bija garšīgsaaaaaa ????
1 2

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?