8IN1

8in1-logotipas
"

Zīmola 8in1 vēsture aizsākās 1888. gadā, kad tika izstrādāta pirmā gatavā barība kanārijputniņiem. Ēdiens sastāvēja no 8 graudiem, kas apvienoti vienā viegli pasniegšanā. pārtikas formula radīja nosaukumu 8in1 — 8 sastāvdaļas vienā ēdienā. Nākamo 10 gadu laikā vesela virkne birdfoods Ir izveidots mājdzīvnieks un citi pavadoņi. Neskatoties uz īslaicīgu klātbūtni tirgū zīmols 8in1 iekaroja amerikāņu un viņu mājdzīvnieku sirdis, piedāvājot vislielāko inovatīvo produktu izvēli mājdzīvniekiem.Kopš zīmola pastāvēšanas sākuma 8in1 misija ir nodrošināt dzīvnieku mīļotājiem augstākās kvalitātes produktus, kas ir gan droši, gan ērti lietojami.Visi 8in1 produkti ir radīti, ņemot vērā mājdzīvnieku dabiskās vajadzības un nodrošina tiem pienācīgu aprūpi. e, tāpēc savos uzkodās un kopšanas līdzekļos izmantojam tikai dabīgas sastāvdaļas. Mēs mīlam dzīvniekus, tāpēc viņu labklājība ir mūsu prioritāte.

Mūsdienās 8in1 ir daudz vairāk nekā tikai oriģinālā 8 graudu kanārijputnu ēdiena recepte. Tas ir premium klases zīmols, kas apmierina dzīvnieku un to īpašnieku vajadzības visā pasaulē. Zīmola 8 galvenās vērtības ir vērstas uz rūpēm par mājdzīvnieku labklājību. Visas šīs vērtības ir pamats jaunu inovatīvu produktu radīšanai ar zīmolu 8in1.

 

Pašlaik zīmola 8in1 sortimentā ir iekļauts vesels suņu gardumu klāsts — ar dažādām struktūrām, kas ir paredzēti īpašām suņu vajadzībām vai vienkārši aukslēju lutināšanai. Turklāt viss aksesuāru klāsts, kas palīdz rūpēties par labsajūtu un izrādīt mīlestību pret saviem mājdzīvniekiem, t.i.:

- suņu apmācības piederumi

- watchmins

- pārtikas uzglabāšanas konteineri

- šampūni un kosmētika

- Klati mazākajiem mājdzīvniekiem - grauzējiem

 

"

Show Kategorijas

Rodyti filtrus

Dzīves posms
Iepakojuma svars (kg)
  • 0
  • 1
Min Max
Mājdzīvnieka izmērs
Īpašas prasības
Kuram mājdzīvniekam
Cena
Krāsa
Tilpums (l)
Veids