8IN1 Kārums Dental Delights Bones XS, 7 gab.

Zīmols: 8IN1
1028
4.86

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 1 punkti
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas : 1

*****

37 Atsauksmes 5 z 5

*****

97%

****

3%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientu iesaka šo produktu

Uzrakstīt atsauksmi

Košļājamie kauli ar vistas gaļu papildu zobu kopšanai. Garda vistas gaļa, ietīta stingrā liellopa gaļas ādā ar attīrošām minerālvielām.Unikāla un patentēta uzkoda rūpējas par zobiem samazina zobu aplikumu, novērš zobakmens veidošanos apmierina suņu dabisko košļāšanas instinktu Ilgstoša košļājamā bauda, neatstājot neizskatīgus atlikumus Tikai 2% tauku Bez mākslīgām krāsvielām un garšas pastiprinātājiem Delights Dental XS - ideāli piemērots mazo šķirņu suņiem.Ieteicams suņiem ar svaru no 2 līdz 12 kg.

Parametri

Iepakojuma svars (kg):
0.085
Mājdzīvnieka izmērs:
Mazās šķirnes
Zīmols:
8IN1

Mērķis

Dzīves posms:
Pieaudzis
Īpašas prasības:
Mutes dobuma higiēna

Sastāvdaļas

Tauki (%):
2
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi
1 2 3 4

****

Ļoti foršs kubs, ar ko spēlēties jūsu kucēnam.

*****

Šis kārums ir gan forša rotaļlieta, gan kārums maziem suņiem.

*****

Vīģe kļuva traka ????Izmetu kaulu, tiklīdz izņēmu to no iepakojuma ????.

*****

DŽOKS UZREIZ IEINTERESĒJĀS PAR KAULU. VIŅAM BIJA NEPIECIEŠAMS LAIKS, LAI TO APĒSTU :-) VIŅA MĀJAS DRAUGI SONIA UN MAJLO ARĪ BIJA IEINTERESĒTI. SONIA APĒDA KAULU UZREIZ, BET MAJLO ĒDA TO TIK ILGI, CIK VIEN VARĒJA. SUŅIEM TIK ĻOTI PATIKA KAULI, KA VIŅI TOS NEATSTĀJA PAT UZ BRĪDI ????

*****

Hugo skrien, lido, lec, jautā:
"kad es redzēšu kaulu",

Kad viņš to saņēma - viņš bija sajūsmā, visu dienu viņš ir aizņemts, tīra un pulē zobus, redzams, ka kauls viņam garšo.

Saimnieki ir priecīgi, ka suņa pasaule drīzumā mainīsies, tīri zobi, spīdīgi un veselīgi, gatavi vakariņām.

Pēc labākās sirdsapziņas mēs iesakām šos kaulus, droši vien neesam vienīgie, kas ir sajūsmā par tiem :)

*****

Lucky ir īsts veiksminieks, un iespēja izmēģināt kubus viņu patiešām iepriecināja. Pirms es to pamanīju, viņš jau nesa kauliņus zobos un slēpās stūrī, lai baudītu jauno kārumu. Bija tā, it kā mans suns būtu kaut kur pazudis un pavadījis tur labu pusstundu, līdz no kaula nebija palicis ne druskas. Šis kubs ne tikai izskatās kā augstākās klases kārums mūsu mājdzīvniekiem, bet tas ir arī viens no nedaudzajiem, kas neizdala nepatīkamu smaržu. Spriežot pēc suņa sejas izskata, es redzēju, ka viņam tas patiešām patika. Aplūkojot kuba sastāvu, man noteikti patīk minerālvielu saturs. Man ir svarīga mana suņa veselība, tāpēc es zinu, ka, dodot viņam Delights Pro Dental, es par viņu labi rūpējos. Es zinu, ka viņš ilgi priecāsies par saviem skaistajiem baltajiem "ilkņiem", un, kad viņš ar mani rotaļāsies, es nejutīšu nepatīkamu smaku no viņa mutes. Pēc Luckiegio un mana domām, košļājamie kauliņi ir ne tikai noderīgi jūsu mīluļa veselībai, bet arī lielisks veids, kā parādīt viņam nedaudz mīlestības ????.

*****

(7 gabaliņi iepakojumā manam Mikusam pienāca pirmdien, un es viņam uzreiz vienu ieliku mutē, lai izmēģina. Viņš to paķēra un nekavējoties aizskrēja uz savu gultu. Kad es pietuvojos viņam ar kameru, viņš aizskrēja uz istabu. Rezultātā es viņu vajāju pa visu māju, lai nofotografētu vismaz vienu attēlu ar kubu. Tie iznāca izplūduši, jo viņš tik ļoti tupēja :) Viņš labu brīdi ar to spēlējās, metot, ķerot un pasviežot man, lai es viņam metu :) Kad viņš to apguva, viņš aizskrēja uz savu gultu un noglabāja to zem segas. Es domāju, ka viņam tas nepatīk un viņš to negrib košļāt, bet pēc brīža viņš to apēda :) Vēlāk viņš saņēma vēl vienu kubiņu, kuru atkal paslēpa zem segas :D Rezumējot, ir jauki, ka ir šāds produkts, kas suņiem ne tikai garšo, bet arī palīdz rūpēties par zobiem un vienlaikus ir jauka rotaļlieta :)

*****

????Sveiki, es esmu kucēns un mani sauc Neska, man patīk skriet, lēkt un košļāt potītes.... ???? Nesen iegādājos 7 gab. 8in1 Delights Dental kubiņu, lai rūpētos par saviem zobiem un smaganām...???? Protams, es pati tās visas uzreiz neapēdu ....???? Es dalījos ar tām ar savu draugu Trufli, kurš, tāpat kā es, ir kucēns, un arī viņam tās ļoti garšoja.???? Es iesaku katram sunītim, šie kārumi ir garšīgi, veselīgi un rūpējas par mūsu zobiem ????

*****

Sveiki. Mani sauc Lucki. Jau dažas dienas esmu dzirdējusi no savas kundzes, ka man tiks iedots zobu kuba, lai to pārbaudītu. Šodien kundze atnesa aploksni, kurā bija 7 kubi. Yupiiiiii????
Mans viedoklis: kubs ir pareizā izmērā, ne pārāk liels, ne pārāk mazs. Tam ir jauks izskats, un, to košļājot, tas neizdala sliktu smaržu kā citi man pazīstami kubi. Tā neaizskalo ne segu, ne krēslu, uz kura to testēju. Tas kalpo ilgu laiku. Es to košļāju stundu, un man vēl bija palicis gabaliņš. Visvairāk man patīk vistas gaļa, jo es mīlu vistas garšu.

*****

Milka šodien saņēma 8in1 košļājamo kubiņu.Tiklīdz es viņai parādīju, ko viņa saņēma, viņa sāka prasīt gardumu :). Viņa nekavējoties paņēma kubu uz savu gultu un vienu un divas reizes to izlocīja. Pēc viena ēdiena apēšanas viņa atnāca pie manis pēc otra, bet uz šo kārumu viņai nācās nedaudz pagaidīt. Yum. 8in1 kubs ir lielisks kārums, kas ļoti labi tīra zobus, un sunītis negrasās to nevienam atdot????????????
1 2 3 4

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?