8IN1 paladziņi kucēniem 60 x 60 cm 14 gab.

Zīmols: 8IN1
14423
7.34

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 2 punkts

*****

24 Atsauksmes 5 z 5

*****

96%

****

4%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientu iesaka šo produktu

Uzrakstīt atsauksmi

Parametri

Zīmols:
8IN1
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi
1 2 3

****

Labi paklāji. Nav urīna smakas, un tie labi iesūcas

*****

Es iesaku produktu.

*****

Daisy arī testē paklājiņus ???? muguras problēmu dēļ viņai bieži vien ir grūti iziet ārā, un paklāji ir izrādījušies lieliski. ????. īpaši uzsūcošas, smakas novēršošas, ūdensnecaurlaidīgas un estētiski pievilcīgas. Daisy iesaka 100 % ????

*****

Sveiki, es saņēmu no jums 8in1 paklājiņu. Mans Miki uz to reaģēja ļoti pozitīvi. Mēs vēl neesam izmēģinājuši šos paklājiņus. Es tos iegādājos no Pepco. Reiz nokārtots jautājums, kad nav šeit jautājums ir atšķirīgs trīs paklāji un trīs reizes ātri nokārtots nepieciešams. Es redzu, ka viņam patīk šī smarža. Katru reizi, kad viņš vispirms mazliet berzē, tad sāk rīkoties heheh . Es varu ļoti ieteikt šo produktu un noteikti sākšu izmantot šos paklājiņus ikdienā :) Paldies par iespēju tos izmēģināt :)

*****

Paklāji ir iepriecinājuši gan mūsu Lolu, gan mūs ????. Pēc citu tirgū pieejamo paklājiņu izmantošanas varu teikt, ka jūsu paklājiņi tos pārspēj. Mūsu kuce ar prieku tos izmantoja, viņa uzreiz saprata, kam tie ir paredzēti, un, pateicoties tam, viņa nekur nesačurāja. Es ļoti iesaku tos kucēnu apmācībai. Es joprojām vēlētos tos izmantot ????. Mūsu Lola pieķerta "lidojumā" čurāšanas laikā, jo viņa vienmēr visur steidzas.

*****

Mūsu Tofikam patika jaunais paklājs. Viņš ļoti ātri saprata, kam tas ir paredzēts. Tā noteikti ir arī garšīga, jo viņš to ēd :P

*****

Šis paklājs ir labākais izgudrojums zem saules. Es adoptēju suni, kas bija piesiets ķēvē, un man bija milzīgas problēmas iemācīt Dingo būt tīram. Tas ir brīnums, ka mans suns var veikt savu darbu uz šī paklājiņa. Es esmu sajūsmā par šo paklājiņu. Tas patiešām nav izgudrojums, jo tas patiešām darbojas. Vienu devu kaimiņienei, kurai arī ir adoptēts suns, un nupat viņa atnāca priecīga, ka Beza to izmanto, lai apmierinātu savas fizioloģiskās vajadzības. Es domāju, ka man par to būs uzreiz jāraksta, un es nosūtīšu fotoattēlu nedaudz vēlāk. Liels, liels paldies par šiem paklājiņiem, jo tie ir ļoti ieteicami. Es būšu kopā ar Dingo pie Dr. Katarzyna Marciniak, kas rūpējas par manu suni, tad es atstāju lapiņu no šī paklāja pie veterinārās klīnikas. Protams, arī citiem suņu īpašniekiem šī paklājiņa informācija būs ļoti noderīga.

*****

Luna izmanto paklājiņu galvenokārt rotaļām. Viņai patīk skraidīt pa pļavu un paklājiņš vienmēr asociējas ar rotaļām uz zāles. Paklājiņi lieliski pilda savu uzdevumu - tie mudina viņu veikt savu darbu, ir absorbējoši un palīdz viņai iemācīties būt tīrai. Tās ir ērti lietojamas, un tās var ņemt līdzi jebkur... automašīnā, nedēļas nogalē pie ģimenes vai viesnīcā. Pateicoties zāles smaržai, suns vienmēr atrod vietu, kur atrodas paklājiņš, tāpēc to var novietot diskrētā vietā. Mēs iesakām iegādāties 8in1 produktus.

*****

Kad es izliku pirmo paklājiņu mans Nico pārsteidzoši patika un lēkāja uz paklājiņa,man nācās atbrīvoties no paklāja,jo viņš čurāja uz tā,kad nebija paklāju,viņš čurāja uz grīdas.Es tikai gribu teikt,ka es neticēju šiem paklājiņiem,bet mans Nico nemaz nesačurā mājā.NEIESPĒJAMS!!!Es gribu jums pateikt lielu paldies,ka mans sunītis varēja piedalīties šajā testā.Es iesaku,noteikti :)

*****

Mūsu 3 mēnešus vecais kucēns uzreiz pamanīja zāles smaržu, un es redzu, ka viņš gūst arvien lielākus panākumus, mācoties būt tīrs. Mūsu piedzīvojums ar 8-in-1 Mat noteikti vēl nebeigsies. Vienīgais trūkums, ko esmu pamanījis, ir saķeres trūkums ar zemi, izklāts paklājs ievērojami slīd. Ja kucēns dzīvo iekštelpās, kā tas ir mūsu gadījumā, paklājiņš ir ideāli piemērots, lai iemācītos iet ārā. Patīkams pārsteigums bija arī tā augstā absorbcijas spēja. Es iesaku ???? mums labi darbojas ????
1 2 3

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?