ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

Alpha Spirit suņu barība

Lai atgrieztos pie dabas un nodrošinātu sunim piemērotu barību, Alpha Spirit ir izstrādājis barību, kuras pamatā ir mūsdienu suņu - vilku - barība. Šis uzturs ir vislabāk uzsūcas un sniedz sunim daudz priekšrocību. Alpha Spirit mūsdienīgais un patentētais suņu barības ražošanas process garantē sabalansētu un pilnvērtīgu uzturu.

 

Alpha Spirit barība - harmonijā ar dabu

Alpha Spirit produktu konservēšanai izmanto dabīgas sastāvdaļas - rozmarīnu un timiānu. Ražošanas laikā barība tiek viegli apstrādāta, lai saglabātu pēc iespējas vairāk dabisko uzturvielu un gaļas patieso garšu. Sausajā un mitrajā barībā nav graudu, pildvielu un krāsvielu. Alpha Spirit izmanto īpašu barības iepakošanas metodi, kas padara barībā esošos proteīnus vēl labāk uzņemamus un samazina barības nepanesības vai alerģiju iespējamību.

Alpha Spirit nepārtraukti uzlabo savu barību un ir izstrādājis daļēji mitru barību. Šie ēdieni ir lieliski piemēroti slimiem, izvēlīgiem suņiem, kuriem ir nosliece uz urīnceļu slimībām.

Visos Alpha Spirit produktos ir daudz olbaltumvielu, mazāk tauku un maz ogļhidrātu. Tie satur aptuveni 85% cilvēku pārtikai paredzētas gaļas, un 15 % citu sastāvdaļu, piemēram, pākšaugus. Tie suņiem dod dzīvības enerģiju. Alpha Spirit sastāv no trim līnijām dažādiem lietotājiem: „Alpha Spirit“, „GranataPet“ un „Wiejska Zagroda“.

Vai man vajadzētu investēt Alpha Spirit suņu barībā?

Veselīgs uzturs jūsu sunim ļauj uzturēt labu ķermeni un prātu. Barošana atbilstoši suņa dabai un fizioloģijai atmaksājas nākotnē, kad sunim ir mazāka iespējamība saslimt. Suņiem galvenokārt jāēd gaļa, mazāk dārzeņu un garšaugu, pēc iespējas mazāk augļu un nekādus graudus. Šis uzturs nodrošina vieglu gremošanu, netraucējot gremošanas procesus vai hormonālo līdzsvaru.

Mēs piedāvājam Alpha Spirit sauso suņu barību, kā arī lielisko mitro barību.

Ja vēlaties savam sunim dot visaugstākās kvalitātes barību, apmierināt tā vajadzības un vienlaikus būt pārliecināti par sava mīluļa veselību, noteikti ir vērts ieguldīt līdzekļus Alpha Spirit suņu barībā. Ir pieejama suņu barība kucēniem vai pieaugušiem suņiem.