ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

Arion suņu barība

Beļģu suņu barība ir ļoti individuāla. Suņiem visos dzīves posmos: kucēniem, pieaugušiem suņiem, senioriem, dažāda lieluma suņiem: barība mazo, vidējo un lielo šķirņu suņiem, kā arī suņiem dažādos stāvokļos: aktīviem vai ar aptaukošanos.

 

Kam pievērst uzmanību, izvēloties suņu barību?

Pieejamās Arion sausās suņu barības porcijas: „Arion Original“, „Arion Friends“, „Arion Health & Care“. Tā ir ikdienas maltīte. Arion piedāvā arī barību suņiem ar veselības problēmām, tie ir veterinārie produkti, par kuriem jākonsultējas ar veterinārārstu. Plašais iepakojumu (svara) klāsts ļauj jums brīvi izvēlēties, neierobežojot jūsu finansiālās iespējas.

„Arion Original“ ir paredzēta pieaugušiem suņiem. Mazām, lielām vai vidēja lieluma šķirnēm varat izvēlēties sabalansētu barību, kas atbilst to vajadzībām. Šie pārtikas produkti kā pamatbarība nodrošina enerģiju, skaistu un veselīgu kažoku un stipru imunitāti.

Vismodernākā Arion barības produktu līnija ir „Health & Care“. Ir produkti, kas pielāgoti jūsu mīluļa īpašajām vajadzībām: hipoalerģiska barība, barība locītavām un kauliem, barība jutīgai gremošanas sistēmai, barība kastrētiem suņiem. Tās tiek iedalītas pēc suņa lieluma: mazas, vidējas un lielas šķirnes. Pirms sākat barot ar šo līniju, vajadzētu konsultēties ar veterinārārstu.

„Arion Friends“ barība ir ekonomisks risinājums neizvēlīgiem suņiem un viņu saimniekiem. Sausā barība ir pieejama senioriem, suņiem ar aptaukošanos, kucēniem utt. Vienkāršas sastāvdaļas un zema cena. Šāda barība parasti ir mazāk enerģētiska un paredzēta suņiem ar zemu fiziskās aktivitātes līmeni.

Arion produktu pamatā ir graudaugi, dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas un tauki. Tā ir bagātināta ar vitamīniem.

Arion barība piedāvā labu cenas un kvalitātes attiecību, un tās plašais piedāvājuma klāsts nozīmē to, ka katrs suņa īpašnieks atradīs barību, kas atbilst viņa pašreizējām vajadzībām. Izvēlieties barību, ņemot vērā suņa vajadzības, nevis tikai cenu. Ne velti pārtikas produkti ir paredzēti konkrētām lietotāju grupām - tiem ir sabalansēta recepte ar īpašām prasībām.

Nav produktu šajā kategorijā