BIOKAT'S

Biocats jau vairāk nekā trīsdesmit gadus priecē kaķus un viņu saimniekus ar saviem augstas kvalitātes pakaišiem. To 100 % dabīgie pakaiši ir īpaši izstrādāti, lai saistītu smakas un uzturētu jūsu kaķa pakaišu kastīti svaigu un higiēnisku.

Biocat's pakaiši

.

Biocats rūpējas par videi draudzīgu ražošanu, iegūstot labākos vācu mālus no tuvējām raktuvēm, lai samazinātu izmešu daudzumu. Šī apņemšanās tika atzīta 2012. gadā, kad Biocats saņēma ECOCARE balvu, atzīstot savu videi draudzīgo praksi. Savukārt 2018. gadā Biokats saņēma Vācijas Izcilības balvu par ilgtspējas koncepciju.

Sabiedrība Biocats ir apņēmusies nodrošināt kaķiem un to saimniekiem labākos kaķu pakaišu risinājumus. Uzņēmuma apņemšanās ievērot vides ilgtspēju un augstas kvalitātes produkti padara Biocats par labāko izvēli kaķu pakaišu vajadzībām.

.

Biocat kaķu pakaišu klāsts Fera.co.uk zooveikalā

.

- Diamond Care Classic
- Classic 3in1
- Diamond Care Vet Line
- Micro Fresh
- Sensitive
- White Dream

- White Dream

Biokat dabīgie mālainie kaķu pakaiši ir izgatavoti no unikālas dabīgo materiālu kombinācijas, kas nodrošina lielisku smaku kontroli un zemas putekļu veidošanās īpašības. Tas ir arī ļoti labi uzsūcošs un ātri sablīvējas, padarot to viegli savācamu un noņemamu. Biokat kaķu pakaišu klāstā ir klasiskie rupji vai smalki granulētie kaķu pakaiši.

Biokat kaķu pakaišu klāstā ir arī aromātiskie varianti.

.

Show Kategorijas

Rodyti filtrus

Iepakojuma svars (kg)
  • 6
  • 18
Min Max
Cena
Iespēja nolaist tualeti
Veids