ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Butcher's suņu barība

Butcher's suņu barība ir nepieciešama ikvienam suņa īpašniekam. Tās ir piemērotas jebkuram gadījumam, un to zemā cena ļauj pielāgot garšas atbilstoši jūsu mājdzīvniekam. Neļaujiet sevi maldināt ar zemo cenu, kvalitāte ir patiešām laba ! Uzziniet šīs suņu barības noslēpumus.

 

 

Kāds ir uzņēmums Butcher's? Kāda ir Butcher’s barība?

Lielbritānijas uzņēmums ar ilggadēju reputāciju ir kļuvis par vienu no līderiem starptautiskajā mājdzīvnieku barības tirgū. Šie pārtikas produkti ir rūpīgi izgatavoti, un ražotāji pievērš uzmanību detaļām un sastāvdaļu kvalitātei. Dabīgas sastāvdaļas bez nevajadzīgiem pildvielām un piedevām ir tas, kas suņiem patīk vislabāk. Butcher's  barība satur 99 % dabīgu produktu.

 

Kādu Butcher's barību izvēlēties savam sunim?

Butcher's  barība ir pieejama sausā vai mitrā veidā. Suņi patiešām dod priekšroku mitrai barībai! Ikvienam patiks liels daudzums želejas, pastētes vai garšu kombinācijas. Mitrā pārtika nesatur glutēnu, tāpēc tā ir maigāka un retāk izraisa alerģijas. Mitrā barība arī palīdz uzturēt veselīgu suņa ķermeņa svaru un novērš pārmērīgu svara pieaugumu. Augsts mitruma līmenis veicina nieru un urīnceļu sistēmas darbību, palielinot filtrāciju un urīna izdalīšanos. Mitrā suņu barība ir pieejama dažādās variācijās un ar dažādām garšām. Mazām šķirnēm piemērota gastronomija. To saturs mainās atšķiras atkarībā no garšas, bet vienmēr to pamatā ir gaļa un gaļas atvasinājumi. Pro Sensitive līnija ir īpaši ieteicama miniatūro šķirņu dzīvniekiem ar jutīgu gremošanas sistēmu, un tās garša atšķiras atkarībā no sastāva. Life Line, t. i., barība, kas satur tikai gaļu, dzīvnieku izcelsmes produktus un minerālvielas. Nav pildvielu, graudu, miltu utt. Tātad tie ir bez graudiem un bez glutēna, labas kvalitātes. Linia Blue + Light / Joints/Beauty līnija - atkarībā no veida, pieejama ar dažādām piedevām, lai uzlabotu fizisko stāvokli, noregulētu ķermeņa svaru vai uzlabotu ādas un kažoka stāvokli. Vieglās barības satur graudus, citas - nē.

Butcher's suņu barība ir pieejama kucēniem, senioriem un pieaugušiem suņiem. Varat arī izvēlēties atkarībā no suņa lieluma: barību mazām vai lielām šķirnēm.

Butcher's pārtikā tiek izmantota laša eļļa, tāpēc tā ir veselīgāka un uzsūcas labāk nekā augu tauki.

Butcher's sausā barība ir izgatavota no dzīvnieku izcelsmes produktiem un graudiem. Sastāvu papildina pievienotās minerālvielas un vitamīni. Šī barība ir paredzēta pieaugušiem suņiem.

Lielais gaļas saturs un plašā produktu izvēle padara šo zīmolu par interesantu piedāvājumu suņu barību tirgū.