ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Carnilove suņu barība

Veselīgs suņa uzturs = vesels suns

Augstas kvalitātes suņu barība. Ja jūsu suns ir jutīgs pret graudaugiem un bieži saskaras ar barības nepanesamību, izmēģiniet šo barību. Tās nesatur graudus un ir bagātas ar olbaltumvielām, taukiem un minerālvielām. Pareiza uztura lietošana suņiem palīdz uzturēt viņu veselību un stāvokli. Tas ietekmē visus aspektus, sākot ar skaistu ādu un spalvām un beidzot ar organisma imunitātes stiprināšanu un enerģijas nodrošināšanu.

 

Kāda ir Carnilove barība?

Tie ir izgatavoti no gaļas un dzīvnieku gaļas produktiem, kas veido 70% no kopējā ēdienu skaita, bet pārējo daļu veido dārzeņi, augļi un garšaugi. Barība satur arī subproduktus, galvenokārt vistas aknas. Graudaugi ir aizstāti ar dzeltenajiem zirņiem. Ir daudz garšas variāciju, interesantu gaļu, piemēram, karpa, lasis, fazāns vai ziemeļbriedis, papildus garšas īpašībām ir arī dažādas uzturvērtības un minerālvielas.

Ir pieejama „Fresh“ līnija, kuras pamatā ir svaiga gaļa, bet pārējās sastāvdaļas ir augļi, dārzeņi un garšaugi.

Ir pieejama sausā barība pieaugušiem suņiem un kucēniem. Varat izvēlēties arī barības līniju lielajām šķirnēm.

Visi produkti satur laša eļļu, kas suņiem patīk un kas vienlaikus nodrošina vitamīnus un omega skābes. Citas cietās suņu barības sastāvdaļas ir cigoriņi, lini, vēžveidīgo čaulas, juka un jūraszāles. Carnilove barība atbalsta suņu gremošanu un kaulu sistēmu.

Carnilove piedāvā arī augstas kvalitātes kārumus suņiem. Bagāta ar gaļu un minerālvielām.