ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

Cesar suņu barība

Pareizam uzturam suņiem ir svarīga loma profilaktiskajā veselības aprūpē. Katram sunim būs piemērots labs uzturs, kas pilns ar vitamīniem, aminoskābēm un dzīvnieku taukiem. Izvēlēties suņu barību nav viegli, un tas kļūst vēl grūtāk, ja sunim patīk pārēsties vai viņš ir izvēlīgs attiecībā uz ēšanu. Cesar ir atrisinājis pēdējo problēmu, izstrādājot mitro suņu barību. Bagāta ar želeju un garšu, lielākā daļa suņu to ēd.

 

Cesar suņu barība - vai tā ir jūsu uzmanības vērta?

Cesar ir iepakots ērtās un praktiskās paciņās, kas ir viegli lietojamas un uzglabājamas. Cesar ēdieni ir sātīgi, un tos var pasniegt katru dienu. Mitrajai barībai ir noteikts pluss - liels mitrums. Barojot suni ar mitro barību, dehidratācijas iespējamība ir zema, un barības vielas ātrāk uzsūksies, tāpēc jūsu sunim nebūs liekais svars.

Cesar  mitrā barība ir pieejama mērces vai želejas veidā. Atkarībā no suņa vēlmēm varat izvēlēties to, kas viņam vislabāk garšo. Mitro barību ir viegli košļāt, un vecāki suņi, kuriem jau ir zobu un koduma problēmas, ar to labi tiks galā.

Cesar pārtika sastāv no dzīvnieku izcelsmes produktiem, graudiem un sastāvdaļām, kas kopā veido vienu veselumu. Mērcei vai želejai ir atšķirīgs sastāvs, biezums un aromāts. Cesar ir pilnvērtīga barība, kas nodrošina suni ar lielu daudzumu olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu.

Katrs suns uz noteiktiem pārtikas produktiem reaģē atšķirīgi. Pamanāmas izmaiņas uzvedībā un izskatā parasti parādās pēc aptuveni 6 nedēļu ilgas barošanas. Taču pēc pirmās lietošanas reizes mēs zinām, vai konkrētā garša ir piemērota mūsu mājdzīvniekam vai nē.

Jūsu suņa barošana būs izdevīga arī turpmāk, ietaupot uz veterinārārsta apmeklējumiem, testiem un medikamentiem. Jums nevajadzētu taupīt uz sava mājdzīvnieka barību. Suņi ir pelnījuši veselīgu un garšīgu pārtiku, tāpat kā viņu saimnieki.