ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Eukanuba suņu barība

Eukanuba suņu barība ir pazīstama visā pasaulē. Izstrādāta, piedaloties uztura speciālistiem, veterinārārstiem un pārbaudīta audzēšanas laikā. Uzņēmums Eukanuba pēta saikni starp suņu barošanu ar savu barību un to ilgmūžību. Eukanuba pētnieki ir rūpīgi izvēlējušies sastāvdaļas, kas ietekmē barības kvalitāti un dzīves ilgumu, un šīs izejvielas tagad veiksmīgi tiek izmantotas suņu barības maisījumos. Zīmols vēlas apvienot rentablu barību mājdzīvniekiem ar veselību veicinošām īpašībām.

 

Kura Eukanuba barība būs vislabākā?

Eukanuba barību jau daudzus gadus iesaka suņu audzētāji kā ikdienas uztura sastāvdaļu. Pieejama sausā un mitrā suņu barība, kā arī barība īpašām vajadzībām - sausā vai mitrā Eukanuba veterinārā barība. Visa barība ir paredzēta pieaugušajiem, kucēniem vai jaunākiem suņiem. Tomēr pirms jebkura veterinārās barības patēriņa jākonsultējas ar veterinārārstu un jāveic attiecīgie testi. Eukanuba piedāvā arī barību, kas pielāgota konkrētu šķirņu suņu vajadzībām, piemēram, bokseru suņu barību.

Kucēnu sausajā barībā ir vairāk neapstrādātu olbaltumvielu, kas veicina jaunā organisma augšanu un attīstību. Tās satur arī prebiotikas un citas vielas, kas nodrošina labu uzsūkšanos un uzturvērtību. Kucēnu barību sunim dod līdz 12 mēnešu vecumam. Ir pieejamas versijas maziem, lieliem un vidēja lieluma kucēniem.

Pieaugušo suņu barībai jābūt atbilstošai to fiziskajām aktivitātēm. Pieaugušiem suņiem pēc kastrācijas Eukanuba iesaka barību ar mazāku enerģētisko vērtību, lai izvairītos no pārmērīga svara pieauguma. Cita sausā barība ir pieejama suņiem vecumā no 1 līdz 2 gadiem un no 1 līdz 6 gadiem.
Lai suņiem būtu vieglāk tos sakošļāt, barībai ir dažādu formu un izmēru granulas atkarībā no mērķa grupas.