ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Farmina suņu barība

Dabai ir būtiska nozīme


Pieaugošā izpratne par suņu uzturu ir novedusi pie itāļu suņu barības zīmola izveides, kas pielāgots to kā gaļēdāju vajadzībām. Farmina N&D piedāvā plašu izvēli, kas pielāgota gan suņu, gan viņu saimnieku vajadzībām. Jūs varat izvēlēties īpašām vajadzībām izgatavoto sauso barību, profilaktisko suņu barību, mitro barību vai veterināro barību.

 

Kas ir Farmina barība suņiem?

Ir četras N&D sausās suņu barības līnijas: Ocean, Ancestral Grain, Pumpkin Formula Grain Free, Prime. Ražotājs palīdz suņu saimniekiem izdarīt izvēli, piedāvājot salasāmu un estētiski pievilcīgu iepakojumu, kura izskats atbilst attiecīgajai līnijai, tāpēc uz Ocean iepakojuma ir zivju zvīņas, Prime - lapas, Ancestral Grain - graudaugu lauki, bet Pumpkin Formula - ķirbis. Visa Farmina barība ir iedalīta pēc suņu dzīves posmiem - sausā barība ir pieejama pieaugušiem suņiem, kucēniem un senioriem. Sadalījumā ir ņemts vērā arī suņa lielums, un jūs varat izvēlēties barību lielām, mazām vai vidējām šķirnēm.

Visi pārtikas produkti satur arī dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielas, galvenokārt no gaļas. Farmina N&D barības pamatā ir veselīgas sastāvdaļas, kuras suņi labi panes un mīl. Visos pārtikas produktos ir atrodama gaļa, dārzeņi, augļi un garšaugi. Tās ir viegli sagremojamas un bioloģiski pieejamas. Visu Farmina suņu barību kopīgā iezīme ir augsts olbaltumvielu saturs, vidējs tauku saturs un zems ogļhidrātu saturs.

Farmina (Prime) suņu barības līnijas bez graudiem satur kartupeļus kā graudu aizstājēju. Pumpkin Formula graudu un arī kartupeļu vietā ir ķirbis.

Ancestral Grain no citiem maisījumiem atšķiras ar to, ka tā satur 20% graudu - auzas un speltas kviešus. Dažu suņu barības produktu sastāvā ir arī kartupeļi.

Jaunākās Ocean līnijas pamatā ir zivis. Ir pārtikas produkti ar graudaugiem vai bez tiem. Galvenās barība izmantotās zivis ir siļķes vai mencas. Piedevas ir dārzeņi un augļi.

Plašā suņu barības līniju izvēle ļauj jums brīvi izvēlēties un izmēģināt, kura garša jūsu mīlulim ir vispiemērotākā.

 

Kā barot slimus suņus?

Slimiem suņiem ir nepieciešams veselīgs un sabalansēts uzturs, lai palīdzētu tiem atveseļoties. Farmina Vet piedāvā barību ar augstas kvalitātes sastāvdaļām un ārstnieciskām piedevām. Ir barība suņiem ar aknu slimībām, hipoalerģiska barība, barība suņiem ar nieru mazspēju, malabsorbciju un struvīta akmeņiem. Pirms šo pārtikas produktu lietošanas konsultējieties ar savu veterinārārstu.


1 2
1 2