GAME DOG

Game Dog ir barības piedevu zīmols suņiem, kas ražots specializētā farmācijas rūpnīcā Eiropas Savienībā.
Game Dog piedevas atbalsta šķirnes suņus, sporta suņus, darba suņus un suņus ar noteiktiem veselības traucējumiem.

Game Dog klāstā ietilpst:

.
  • AniFlexi - vairāku produktu līnija locītavu un visas balsta un kustību sistēmas atbalstam. Atkarībā no vajadzībām mēs piedāvājam produktus suņiem, kas cieš no locītavu un mugurkaula displāzijas vai artrīta, kā arī profilaktiskus produktus, kas paredzēti kucēniem un pieaugušiem suņiem, tostarp sporta suņiem. Produkti ir pieejami pulvera un tablešu veidā.
  • .
  • Produkti ar Omega 3 skābi - mēs piedāvājam vairākus produktus, kas ir ļoti labi biopieejami EPA un DHA skābju avoti. To vidū ir gan zivju eļļas, gan krila eļļa. Produkti ir pieejami kapsulās un šķidrā veidā.
  • .
  • Papildinājumi suņu sportistiem - mūsu sortimentā ir arī vienīgie tirgū pieejamie proteīna un tauku uztura bagātinātāji strādājošiem suņiem, kā arī citi produkti muskuļu un skeleta sistēmas (muskuļu un locītavu) atbalstam.
  • .
  • Vitamīnu un minerālvielu produkti - Game Dog zīmols piedāvā arī vitamīnu un minerālvielu produktus, kas paredzēti lolojumdzīvnieku barības sabalansēšanai vai uztura papildināšanai īpašām vajadzībām, piemēram, ādas un kažoka stāvokļa atbalstam.
  • .
  • BARFER - līnija, kas paredzēta BARF neapstrādātu diētu un mājās gatavotu diētu sabalansēšanai.
  • .

.
.Game Dog Performance Nutrition ir profesionālu uztura bagātinātāju suņiem zīmols, kas radies, sadarbojoties veterinārārstiem uztura speciālistiem, audzētājiem un suņu aizbildņiem. Tie ir lielisks papildinājums suņa ikdienas uzturā ar dažādām veselību veicinošām sastāvdaļām, jo īpaši, ja sunim ir īpašas vajadzības, kas radušās šķirnes noslieču, praktizēta sporta vai slimību traucējumu dēļ. Mūsu uztura bagātinātāju formulas ir izstrādājuši augstākās klases speciālisti, tāpēc preparātiem ir raksturīga lieliska biopieejamība un augsta efektivitāte, kas parasti ir pamanāma jau pēc salīdzinoši īsa lietošanas laika.

.

Preparātu Game Dog ražošanā mēs izmantojam jaunāko zinātnisko pētījumu rezultātus dzīvnieku ēdināšanā un izmantojam tikai sertificētas "Human Grade" klases vielas, kas papildus tiek pakļautas virknei kvalitātes analīžu, kas garantē visaugstāko produkta kvalitāti un lietošanas drošību.

Mēs pastāvīgi sadarbojamies ar dzīvnieku ēdināšanas jomas ekspertiem, veterinārārstiem, šķirnes suņu audzētājiem un sporta un darba suņu īpašniekiem. Ikdienā mēs rūpējamies par īpaši prasīgu sporta suņu veselību un izcilu kondīciju, kuru organisms ir apgrūtināts ar milzīgu fizisko un garīgo piepūli. Game Dog produkti uzlabo arī to suņu dzīves komfortu, kuriem dažādu veselības problēmu dēļ nepieciešams profesionāls atbalsts.

Game Dog ziņas

Rodyti filtrus

Nav produktu šajā kategorijā