GRAIN CAT

Grain kaķu pakaiši ir 100 % dabīgi, bioloģiski noārdāmi pakaiši. Tas ir izgatavots no augu izcelsmes izejvielām, tāpēc tas uzreiz uzsūc šķidrumu un pilnībā novērš smakas. Grain cat ir ārkārtīgi ekonomisks un viegls produkts, kas ir viegli transportējams un pārnēsājams.

.

Kāds ir zaļais kaķu pakaišs?

.

Zeleno kaķu pakaišu graudiņiem ir poraina struktūra, un tie ir izgatavoti no 100% augu izcelsmes izejvielām. Pateicoties īpašai mehāniskai apstrādei, Grain Cat pakaišu graudu virsmai ir sūkļaina struktūra ar izcilu uzsūktspēju. Mitrums un smakas uzsūcas ļoti ātri un efektīvi - tās tiek sasaistītas gabaliņos. Pateicoties 100% augu izcelsmes izejvielu izmantošanai un mūsdienīgām pārstrādes tehnoloģijām, Grain Cat ekoloģisko ķemmēšanas pakaišu svars ir par 2/3 mazāks nekā parastajiem ķemmēšanas pakaišiem. Tāpēc ar Grain Cat pakaišiem ir daudz vieglāk rīkoties. Tajā pašā laikā tas ir videi draudzīgs, jo pēc Grain Cat pakaišu izmantošanas atkritumu apjoms ir mazāks.

Lielā Grain Cat pakaišu priekšrocība ir tā, ka tie ir izgatavoti no 100% kompostējamām un 100% augu izcelsmes izejvielām. Izlietoto Grain Cat pakaišu var izmest parastā tualetē, ja vien esat informēts par vietējiem sanitārajiem noteikumiem.

Show Kategorijas

Rodyti filtrus

Iepakojuma svars (kg)
  • 3
  • 8
Min Max
Cena
Iespēja nolaist tualeti