GREEN PETFOOD

Green Petfood apvieno pārbaudītas lolojumdzīvnieku barības receptes ar inovācijām un ilgtspējību. Mūsu mērķis ir radīt veselīgu un klimatneitrālu barību mājdzīvniekiem. Mēs ievērojam šo filozofiju visā lolojumdzīvnieku barības ražošanas procesā: no sastāvdaļu atlases līdz gatavajam produktam.

Saskaņā ar mūsu mērķiem mēs esam panākuši klimata neitralitāti un kompensējam visu enerģiju, ko izmantojam savu produktu ražošanā.

Zaļās lolojumdzīvnieku barības ražošanā mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes sastāvdaļas, kuras iegūstam no reģionālajiem piegādātājiem. Tādējādi mēs samazinām savu oglekļa dioksīda emisiju un esam pārliecināti par piegādāto produktu augsto kvalitāti. Savā akreditētā laboratorijā mēs rūpīgi pārbaudām visas ienākošās izejvielas un jau gatavos produktus.

.
.

Insect Dog no Green Petfood

.

Kukaiņu izvēle barībai nav nejauša. Tieši kukaiņi tiek dēvēti par "nākotnes proteīnu". To ieguve ir klimatam draudzīga un atbilst Green Petfood klimata mērķiem, kuru ražošana, pateicoties daudzajiem veiktajiem pasākumiem, tagad ir klimatneitrāla.
Turklāt kukaiņu barība ir risinājums suņiem, kas cieš no barības nepanesības. Daudzas alerģijas ir saistītas ar tradicionālajiem olbaltumvielu avotiem, savukārt kukaiņi ir kaut kas pilnīgi jauns.

.

InsectDog barība nodrošinās prasīgus mājdzīvniekus ar visu nepieciešamo. To formulas ir viegli sagremojamas un labi sabalansētas.

Tas ir viegli lietojamas.

Zaļā barība mājdzīvniekiem ar kukaiņiem.

Show Kategorijas

Rodyti filtrus

Dzīves posms
Iepakojuma svars (kg)
  • 0
  • 10
Min Max
Mājdzīvnieka izmērs
Cena