Happy Dog Neuseeland 12,5 kg

Producent: HAPPY DOG
10640
59.50

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 15 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

*****

1 Atsauksmes 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientu iesaka šo produktu

Uzrakstīt atsauksmi

Jaunzēlande ir pazīstama ar savu neskarto dabu, kristāldzidrajiem ūdeņiem, jēra gaļu ar zemu holesterīna līmeni un zaļajām gliemenēm. Happy Dog Supreme Neuseeland sastāv no 21% jēra gaļas un 21% rīsu, kā arī žāvētas gliemeņu gaļas.

Unikālā HAPPY DOG SUPREME LIFEPLUS CONCEPT formula, kas sastāv no dabīgām, sen atzītām sastāvdaļām, papildina šo ekskluzīvo recepti, padarot to par augstākās kvalitātes sauso barību. Pateicoties īpašajām sastāvdaļām, unikālajai ražošanas tehnoloģijai un tikai 21% olbaltumvielu saturam, Neuseeland suņu barība ir labākais risinājums jutīgu suņu ar īpašām prasībām barošanai.

Parametri

Iepakojuma svars (kg):
12.5
Mājdzīvnieka izmērs:
Vidējas un lielas šķirnes
Produktu līnija:
HAPPY DOG Supreme Jaunzēlande
Producent:
HAPPY DOG

Mērķis

Dzīves posms:
Pieaudzis
Īpašas prasības:
Jutīga gremošanas sistēma

Sastāvdaļas

Olbaltumvielas (%):
21
Olbaltumvielu veids:
Jēra gaļa
Metaboliskā enerģija (kcal/kg):
3580
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi

*****

"Īpaši garšīga un ārkārtīgi labi panesama augstākās kvalitātes pilnvērtīga barība Happy Dog New Zealand satur 21% aitas gaļas un vērtīgo Jaunzēlandes zaļo gliemeņu mīkstumu. Kroketes izmērs ir piemērots visiem lielo un vidējo šķirņu suņiem, īpaši tiem, kas ir ļoti izvēlīgi un meklē ko īpašu. Tā ir piemērota arī jutīgu suņu apzinātai barošanai. Jaunzēlandes barība satur rūpīgi atlasītas sastāvdaļas, un, pateicoties rūpīgai ražošanai, tajā ir precīzi sabalansēts olbaltumvielu un enerģijas daudzums. Tas viss ir papildināts ar dabīgām sastāvdaļām, radot unikālu Natural Life Concept recepti."

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?