ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Hill's suņu barība

Zīmola ilggadējā darbība ir balstīta uz zināšanām, un tas nozīmē plašu pieredzi suņu barības jomā. Visiem pārtikas produktiem jāatbilst stingriem standartiem un jābūt sertificētiem pārdošanai Eiropā. Mūsu sortimentā ir mitrā Hill suņu barība, sausā suņu barība un veterinārā suņu barība suņiem ar noteiktām saslimšanām. Ikvienam no šiem suņu barības veidiem ir savas produktu līnijas ar atšķirīgām īpašībām.

 

Mājdzīvnieku un veterinārā suņu barība

Mājas barība, t. i., pilnvērtīga barība, kas piemērota suņa barošanai ikdienā. Tā ir sabalansēta un papildināta ar vitamīniem un minerālvielām. Hill's piedāvā sēriju „Science Plan“. Jūs varat izvēlēties no dažādām suņu vecumam atbilstošām barībām, sākot ar barību kucēniem un beidzot ar barību senioriem.

Pirms veterinārās barības izrakstīšanas suņiem ir nepieciešams veikt testus un konsultēties ar veterinārārstu, kurš atradīs labāko risinājumu suņa vajadzībām, kā arī noteikts izrakstāmo devu. Veterinārā barība ir pieejama no Prescription Diet līnijas. To izstrādē ir iesaistīti veterinārārsti un audzētāji. Šīs līnijas barība palīdz cīnīties ar dažādām kaitēm un slimībām, un tā ir pieejama suņiem ar lieko svaru, suņiem ar locītavu problēmām, nepanesamību, ādas problēmām, hipoalerģiskiem suņiem un suņiem ar urinēšanas traucējumiem.

Kam pievērst uzmanību, izvēloties suņu barību?

Regulāra profilaktiskā aprūpe var palīdzēt novērst slimības un rūpēties par jūsu suņa veselību. Uzraugot sava suņa veselību, jums ir iespēja izvēlēties ideāli piemērotu diētu. Vesels suns var ēst „Science Plan“ līnijas barību, kas izvēlēta atbilstoši tā lielumam un vecumam. Slimam sunim, kas cieš no kādas kaites, ir jādod barība, kas mazina slimības simptomus.