ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Iams suņu barība

Iams suņu barība ir barība ar augstu dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļu saturu. Pētījumos un pieredzē balstītas receptes, kas iepriecina saimniekus un suņus. Ikdienas barība suņiem ir sabalansēta un optimizēta. Piedāvājumā ir barība kucēniem, pieaugušiem suņiem, senioriem, kā arī atkarībā no suņa fiziskās aktivitātes: ļoti aktīviem suņiem vai suņiem, kuri dod priekšroku ilgi gulēt dīvānā.

 

Kāda ir Iams barība?

Sausajai suņu barībai ir atšķirīga uzturvērtība atkarībā no tā, kādam sunim tā ir paredzēta. Mūsu kucēnu barība ir pieejama ar vieglākām receptēm un mazākiem gabaliņiem, lai mazie suņi varētu mierīgi ēst. Lielāks olbaltumvielu daudzums palīdz kucēniem pareizi attīstīties. Pieaugušiem suņiem Iams ir sagatavojis sauso barību ar dažādiem suņu iecienītiem aromātiem. Sabalansēts olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu daudzums. Vecāka gadagājuma suņu barībā ir mazāk kaloriju, tāpēc tā nepārslogo vecāku suņu lēnāko vielmaiņu. Tas samazina arī svara pieauguma problēmu.

Visa suņu barība sastāv galvenokārt no dzīvnieku izcelsmes produktiem, graudiem un taukiem. Piedevas ir vitamīni.

 

Vai jūs izvēlaties Iams barību?

Sunim ir nepieciešams sabalansēts uzturs, lai pareizi pabarotu savu ķermeni. Tas nedrīkst saņemt atliekas no galda, kaulus vai citu pārtiku, ko ēd cilvēki. Šāda barība nav piemērota šai sugai un var izraisīt tikai veselības sarežģījumus un kuņģa darbības traucējumus. Atcerieties, ka suns pats mums nepateiks, ja viņam ir slikti, tāpēc atbildīgu saimnieku pienākums ir pareizi izvēlēties barību un uzraudzīt suni.

Iams barība ir pieejama visiem saimniekiem, un tās cena nav pārāk augsta.