ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

Meinkūnu barība

Meinkūni ir vieni no lielākajiem tīršķirnes kaķiem, kas bieži vien sver līdz pat 10 kg. Lai apmierinātu barības vajadzības, viņiem ir nepieciešams labs uzturs, kura pamatā ir vērtīgas olbaltumvielas un tauki. Meinkūniem ir pieejama sausā vai mitrā barība. Palutiniet savu lielo mājas kaķi ar vislabākās kvalitātes barību, kas labi garšo un saglabās tā dabisko skaistumu.

Kāds kaķis ir meinkūns?

Šiem lielajiem kaķiem ir arī lielas sirdis. Gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Meinkūniem patīk jauki samīļoties, taču viņi visu laiku saglabā medību instinktus. Viņiem patīk spēlēties, skriet un lēkāt. Viņi nebaidās no augstuma vai lieliem attālumiem. Tomēr meinkūniem kā lielai kaķu šķirnei ir hipertrofiskās kardiomiopātijas risks. Kaķiem ir jāveic regulāras pārbaudes no 1 gada vecuma. Šo kaķu lielais svars ir slodze arī viņu locītavām. Ražotāji meinkūniem piedāvā speciālu barību, pamatojoties uz to uzturvērtības un dzīvības vajadzībām.

Kāda ir meinkūnu barība? Meinkūnu barošana.

Daudzām kaķu šķirnēm ir specifiskas tendences, ko sausās un mitrās barības ražotāji ņem vērā. Dažādas vajadzības, izmēri un šķirnes īpatnības nozīmē to, ka barība ir nedaudz jāpamaina. Lielo šķirņu kaķiem nepieciešams pilnībā sabalansēts uzturs ar pilnvērtīgām dzīvnieku olbaltumvielām un taukiem. Meinkūnu barībai vajadzētu papildus saturēt: vitamīnus, minerālvielas, taukskābes. Labas kvalitātes pārtikā ir visas šīs sastāvdaļas. Jāņem vērā arī meinkūnu vecums. Meinkūnu kaķēnu barībai ir augsta enerģētiskā vērtība un mērens olbaltumvielu saturs, lai novērstu pārāk strauju meinkūnu kaķēnu augšanu un attīstību. Augšanai un attīstībai jābūt optimizētai, nevis pārāk straujai.

Meinkūniem paredzēta barība vai cita kvalitatīva barība?

Meinkūniem neatkarīgi no vecuma uzturā galvenokārt jāiekļauj gaļa.