PIPER

Piper ir mitrā barība suņiem un kaķiem. Piper ir radījusi Dolina Noteci, kas tikai apliecina produkta augsto kvalitāti.
Mitru barību suņiem ļoti novērtē suņi. Nodrošinot savu mīluli ar šāda veida barību, tas labvēlīgi ietekmē viņa labsajūtu, jo īpaši, ja barība ir gatavota no augstākās kvalitātes izejvielām. Visi Piper produkti ir lolojumdzīvnieku barība, kas ražota no dzīvnieku izcelsmes produktiem, un tas nozīmē, ka tie nodrošina mājdzīvniekiem dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielas un var būt vienīgā barība, ko tie saņem. Mājdzīvnieku barības receptes ir izstrādātas sadarbībā ar veterinārajiem dietologiem, tāpēc tās satur sabalansētu minerālvielu un uzturvielu klāstu.

Piper suņiem

.

Piper barība suņiem ir izstrādāta tā, lai saglabātu visaugstāko uzturvērtību, kā arī garšu un smaržu. Tās ražošanā izmantotā tehnoloģija saglabā arī izejvielu dabisko formu. Lielie gaļas gabali padara barību sunim pievilcīgāku. Svarīgi suņa regulārajā uzturā nodrošināt dažādas gaļas un dzīvnieku izcelsmes blakusproduktu dažādību. PIPER zīmola suņu barība ir pieejama dažādās garšās, tāpēc jūs varat viegli dažādot sava mīluļa ēdienkarti.

Fera.pl zooveikals piedāvā visas PIPER produktu līnijas jūsu mīlulim, tostarp kucēnu barību, vecākiem suņiem vai monobaltīna barību suņiem ar pārtikas alerģijām. No šīs līnijas precēm mūsu patronu iecienītākā izvēle ir PIPER Platinum Pure - barība ar jēra gaļu.

.

Rodyti filtrus

Nav produktu šajā kategorijā