Royal Canin Instinctive drebučiuose 12 X 85 g

Zīmols: ROYAL CANIN
46671
18.10

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 5 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

*****

3 Atsauksmes 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientu iesaka šo produktu

Uzrakstīt atsauksmi

Pareiza kaķu barība var stimulēt kaķa apetīti un nodrošināt visas nepieciešamās uzturvielas. Daži kaķi var būt izvēlīgi ēdāji un bieži vien neēd barību, kas nesekmē viņu apetīti, pat tad, ja tā ir pielāgota kaķa uzturvērtības vajadzībām.
Barībai ir optimāls uzturvielu profils, tāpēc kaķi to izvēlas instinktīvi. Pareiza sastāvdaļu izvēle, kā arī atbilstoša tekstūra un aromāts nodrošina augstu garšas kvalitāti, stimulējot kaķu apetīti.
Dažādi vitamīni, minerālsāļi un atbilstošas aminoskābes (nepieciešamas veselībai un harmoniskai attīstībai) padara barību perfekti sabalansētu un viegli sagremojamu.
Sastāvs veicina muskuļu masas uzturēšanu, pateicoties atbilstošam olbaltumvielu daudzumam, veicina pareizu gremošanu, pateicoties šķiedrvielu saturam, un tam ir atbilstošs minerālsāļu, tostarp fosfora, saturs.
Atbilstošs sastāvdaļu sastāvs veicina atbilstošas muskuļu masas uzturēšanu un palīdz aizsargāt urīnceļus.
ROYAL CANIN® Instinctive barībai želejā raksturīgs optimāls tauku daudzums, kas nodrošina enerģijas vajadzības.
Unikālais šķiedrvielu sastāvs un atbilstošs olbaltumvielu daudzums nodrošina sāta sajūtu.
Paturot prātā kaķu diētas izvēles, ROYAL CANIN® Instinctive barība ir pieejama arī gabaliņos mērcē un kā garšīga pastēte.
ROYAL CANIN® misija ir nodrošināt dzīvnieku vajadzībām pielāgotus uztura risinājumus. Visiem mūsu produktiem tiek veiktas vairākas kvalitātes pārbaudes, lai tie atbilstu zīmola augstākajiem standartiem un nodrošinātu jūsu kaķim barību, kas pielāgota tā uzturvērtības vajadzībām. ROYAL CANIN® Instinctive ir pilnvērtīga barība mājdzīvniekiem.

SASTĀVS: gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti, augu izcelsmes olbaltumvielu ekstrakti, augu izcelsmes produkti, minerālsāļi, cukuri.

Parametri

Zīmols:
ROYAL CANIN
Kanonisks produkts preču līnijā:

Mērķis

Dzīves posms:
Pieaudzis
Īpašas prasības:
Jutīga gremošanas sistēma

Sastāvdaļas

Olbaltumvielu veids:
Dzīvnieku izcelsmes produkti
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi

*****

Mana kaķene, kurai ir 1 gads un 2 mēneši, kopš viņa pārgāja uz vecāku/pieaugušo barību, ir izvēlējusies šo barību..viņai tā ļoti patīk.

*****

Mana kaķene, kurai ir 1 gads un 2 mēneši, kopš viņa pārgāja uz vecāku/pieaugušo barību, ir izvēlējusies šo barību..viņai tā ļoti patīk.

*****

Visi kaķi, četri pēc skaita, ēd ar baudu.

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?