ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

Sheba Cuisine Gaļas maisījums 4 x 85 g x13

Ražotājs: SHEBA
33024
31.30

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 8 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

Pieaugušiem kaķiem SHEBA® Selection in Sauce ir sabalansēta un augstas kvalitātes barība. Šī gardas garšas kombinācija ar svarīgām uzturvielām atbalsta jūsu kaķa funkcijas un vitalitāti. Pēc īpašas receptes esam pagatavojuši ēdienu 4 garšu variantos: ar liellopu gaļu, ar jēra gaļu, ar vistas gaļu un ar tītara gaļu. Apetīzais izskats un izsmalcinātā garša iepriecinās katru kaķi. Pateicoties ērtajam iepakojumam paciņas formā, jūs varat viegli uzklāt un pareizi izmērīt dienas pārtikas porciju.SHEBA® Selection izbarošanas priekšrocības kaķiem:

Pilnīga un līdzsvarota

Pilnvērtīgs un sabalansēts uzturs kaķa vitalitātes un veiktspējas uzturēšanai.

Apturīgs izskats

Izbaudāmi, maigi ēdiena gabaliņi apetīti rosinošā mērcē.

Receptes

Meistarīgi izstrādāta augstākās kvalitātes recepte.Sastāvs:

Ar liellopu gaļu - sastāvs: ar liellopu gaļu: sastāvs: gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti (44%, tostarp 4% liellopu gaļas), graudaugi, minerālvielas, cukurs.Ar vistu: gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti (44%, tostarp 4% vistas gaļas), graudaugi, minerālvielas, cukurs.Ar jēra gaļu: gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti (44%, tostarp 4% jēra gaļas), graudaugi, minerālvielas, cukurs.Ar Turciju: gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti (44 %, tostarp 4 % tītara gaļas), labība, minerālvielas, cukurs.

Kalorijas 70 kcal/85 g

Piedevas / 1 kg:

Vara sulfāta pentahidrāts: 5,1 mg; Kalcija jodāts bezūdens: 0,36 mg; Dzelzs sulfāta monohidrāts: 37,3 mg; Mangāna sulfāta monohidrāts: 7 mg; Cinka sulfāta monohidrāts: 49,2 mg.Analītiskās sastāvdaļas (%): olbaltumvielas: 8,5; tauku saturs: 4,5; neorganiskās vielas: 2; jēlšķiedra: 0,3; mitrums: 82.Barošanas režīms:

Ieteicamais dienas pārtikas daudzums

Mēs iesakām izbaudīt gan SHEBA® mitro barību, gan sauso barību.

3 kg smagam kaķim nepieciešams 1 paciņa un 15 g sausās barības dienā, 4 kg smagam kaķim nepieciešami 2 paciņas un 15 g sausās barības dienā, 5 kg smagam kaķim nepieciešami 2 paciņas un 25 g sausās barības dienā.

Ņemiet vērā pārejas periodu un pielāgojiet barības daudzumu atbilstoši kaķa vajadzībām. Ja kaķim ir liekais svars, samaziniet dienas devu.Nodrošiniet kaķim ūdeni dzeršanai. Produkts jābaro istabas temperatūrā. Neizmantoto daļu uzglabājiet ledusskapī līdz 2 dienām.

Parametri

Iepakojuma svars (kg):
0.34
Ražotājs:
SHEBA

Mērķis

Dzīves posms:
Pieaudzis
Mājdzīvnieka vecums no:
12 mēnešu

Sastāvdaļas

Olbaltumvielas (%):
8.5
Tauki (%):
5

Atsauksmes

Nerasta atsiliepimų

Uzrakstīt atsauksmi

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?