SHEBA

sheba-logotipas
Sheba ir mitrā barība kaķiem. Sheba produkti ir pieejami paciņās un ērtos un pārstrādājamos paliktņos. Iepazīstiet Sheba izsmalcināto ēdienu ēdienkarti jau šodien, kas radīta, domājot par īpašo gardēdi - jūsu kaķi. Plašajā Sheba gardu ēdienu ēdienkartē jūsu kaķis atradīs barību, kas pagatavota no visdažādākajām gaļas un zivju šķirnēm, kā arī izbaudīs ēdienu garšu un tekstūru daudzveidību. Sheba kaķu mitrā barība ir rūpīgi sagatavotu pārslu vai gabaliņu maisījums maigā mērcē vai želejā. Tās gardā recepte liks jūsu kaķu draugam prasīt vēl. Atcerieties, ka tad, kad jūsu kaķis alkst Sheba barības, pretestība ir veltīga.
Sheba ir zīmols, kas rūpējas par to, lai katrs mirklis būtu patiesi skaists. Tas ne tikai stiprina magnētiskās attiecības starp kaķi un kaķu aizbildni, bet arī pārvērš barošanas pieredzi par tādu, ko jūs abi varat pilnībā iemīlēt. Tāpēc, lai apmierinātu pat visizsmalcinātāko kaķu gardēžu gaumi un apmierinātu viņu daudzveidīgo pieredzi, Sheba kulinārijas eksperti ir sastādījuši vairākas meistarīgas receptes.

Kaķu saimnieki mīl kaķus viņu neatkarīgā rakstura, personības un izsmalcinātās garšas dēļ. Un kaķiem ir apbrīnojami veidi, kā no mums panākt to, ko viņi vēlas.
Mēs cenšamies izlikties, ka kontrolējam situāciju, taču labi zinām, kurš patiesībā ir galvenais un ka mājas saimnieks staigā uz četrām ķepām.

Show Kategorijas

Rodyti filtrus

Dzīves posms
Iepakojuma svars (kg)
  • 0
  • 7
Min Max
Cena