TETRA Freshdelica Brine Shrimps krevetės žuvims 48 g

Producent: TETRA
39202
5.86

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 1 punkti
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas
Tetra FreshDelica želejveida barība ir ideāla uzkoda starp ēdienreizēm, kas nodrošina zivju mijiedarbību un barošanas prieku. Šī veselīgā, dabīgā gēla barība visām dekoratīvajām zivīm ir bagāta ar barības vielām, vienlaikus mudinot jūs atklāt jaunu mijiedarbības veidu ar savām zivīm: Pateicoties ērtai tūbiņai un maisiņiem, želeju var viegli un precīzi ievadīt. Forma, kas imitē tārpus, nodrošina dabisku ēdiena izskatu. Dabisko barību veido jūras fauna (pīles, artēmijas, dafnijas un krili), tāpēc zivis to dabiski pieņem un labprāt ēd. Tetra FreshDelica ir pieejams divos porciju izmēros: 3 g maisiņi ir ideāli piemēroti akvaristiem, kuri laiku pa laikam vēlas pabarot zivis ar kādu kārumu, savukārt lielākās 80 g tūbiņas ļauj izbaudīt zivju klātbūtni ilgāk, neuztraucoties par produkta pārāk ātru izlietojumu. Sterils un sterils iepakojums nodrošina, ka pārtika ilgstoši saglabājas svaiga. Tetra FreshDelica var uzglabāt ārpus ledusskapja līdz pat 3 gadiem. Tas ir ideāls papildinājums diētai, kuras pamatā ir TetraMin pamatbarība.

Sastāvs

Gliemji un vēžveidīgie (sālsūdenis 39%), Augu olbaltumvielu ekstrakti, Zivis un zivsaimniecības produkti, Augu produkti, Eļļas un tauki, Raugs, Minerālvielas.


Kopproteīns 5,0 %, kopproteīns 1,0 %, kopta tauki 1,0 %, kopšķiedra 1,0 %, mitruma saturs 90,0 %.

Piedevas

Mikroelementi: mangāns (mangāna (II) sulfāta monohidrāts) 34 mg/kg, cinks (cinka sulfāta monohidrāts) 20 mg/kg, dzelzs (dzelzs (II) sulfāta monohidrāts) 13 mg/kg. Krāsas.

Parametri

Iepakojuma svars (g):
48
Producent:
TETRA

Sastāvdaļas

Galvenā sastāvdaļa:
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Nerasta atsiliepimų

Uzrakstīt atsauksmi

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?