TETRA

PUPPYANGEL Szelki "Out and about harness" brązowy M

Akvāriji nenoliedzami piesaista mūsu uzmanību. Restorānos, birojos, uzgaidāmajās telpās vai vienkārši mājās - visur, kur tie parādās, tie izraisa interesi. Neatkarīgi no akvārija veida vai lieluma visiem akvārija īpašniekiem ir nepieciešami augstākās kvalitātes produkti zivīm. Un tie ir: kvalitatīva barība, efektīvi un droši ūdens kopšanas līdzekļi, uzticams tehniskais aprīkojums. Šo vajadzību apmierināšana ir padarījusi Tetra - jūsu profesionālo partneri akvārija pasaulē - veiksmīgu.

Show Kategorijas

Rodyti filtrus

Iepakojuma svars (kg)
  • 0
  • 5
Min Max –
Papildu ieguvums veselībai
Cena
Jauda (W)
Tilpums (l)
Veids
Iepakojuma svars (g)
Akvārija izmērs (l)
Rezervuāra lielums (l)
1 2
Tetra Min žuvų pašaras 250 ml
€4.81 (1.92 € / 100 ml)
Tetra Test pH 10 ml
€7.33 (73.30 € / 100 ml)
Tetra Min zivju barība 1 l

****

€13.75 (13.75 € / l)
Tetra Complete Substratas 10 kg
€29.80 (2.98 € / kg)
TETRA PlantaMin 5 L
€52.23 (10.45 € / l)
Tetra Wafer Mix pašaras 100 ml
€4.91 (4.91 € / 100 ml)
Tetra Pond Pellets mini 4 L
€15.65 (3.91 € / l)
Tetra Reptofrog Granules 100 ml
€5.13 (5.13 € / 100 ml)
TETRA Pond Flakes 1 L
€5.19 (5.19 € / l)
Tetra Wafer Mix pašaras 1 l
€28.08 (28.08 € / l)
Tetra Pond Sticks mini 1 L
€6.85 (6.85 € / l)
Tetra Pond Aļģu aizsargs 250 ml
€7.45 (2.98 € / 100 ml)
Tetra Rubin granules 250 ml

*****

€9.97 (3.99 € / 100 ml)
Tetra Pond Flakes 10 L
€32.72 (3.27 € / l)
TETRA Pond KOI Sticks 1 L
€5.60 (5.60 € / l)
Tetra Rubin pašaras 250 ml
€6.52 (2.61 € / 100 ml)
TETRA Pond Pellets Mini 1 L
€5.74 (5.74 € / l)
Tetra Pro Colour pašaras 250 ml
€6.32 (105.33 € / kg)
Tetra Wafer Mix 250 ml
€10.98 (91.50 € / kg)
Tetra Pleco 58 tabletės

*****

€2.63 (131.50 € / kg)
TETRA Pond Sticks 1 L
€3.88 (3.88 € / l)
Tetra Pleco Wafers 100 ml
€4.61 (4.61 € / 100 ml)
Tetra min Junior 100 ml
€3.54 (3.54 € / 100 ml)
TETRA Pond Multi Mix 1 L
€6.12 (6.12 € / l)
Tetra Pond Shrimp Mix 1 L

*****

€12.06 (12.06 € / l)
Tetra TetraMin 500 ml
€10.88 (108.80 € / kg)
Tetra Guppy Colour 100 ml
€4.50 (4.50 € / 100 ml)
-10%
Tetra TetraPond Colour Sticks barība 1 l
Tetra TetraPond Colour Sticks barība 1 l
€4.05 (4.05 € / l)
€4.50
Tetra Test NO3 nitrātu mērīšanai
€12.74 (63700.00 € / 100 ml)
Tetra TETRAPro Algae 500 ml

*****

€12.53 (2.51 € / 100 ml)
Tetra Discus granulės 1 L
€25.25 (25.25 € / l)
Tetra Pond Colour Sticks 4 l

*****

€14.02 (3.51 € / l)
Tetra Pleco Wafers 250 ml
€10.88 (4.35 € / 100 ml)
Tetra TetraMin Granules 500 ml
€12.09 (2.42 € / 100 ml)
Tetra Guppy 100 ml gupijoms
€2.93 (2.93 € / 100 ml)
Tetra Guppy 250 ml
€7.00 (2.80 € / 100 ml)
Tetra Pond Pellets 1 L
€5.85 (5.85 € / l)
-10%
Tetra TetraMin xl Granules 250 ml
Tetra TetraMin xl Granules 250 ml

*****

€7.43 (2.97 € / 100 ml)
€8.26
Tetra Goldfish Gold Japan 250 ml
€6.22 (2.49 € / 100 ml)
Tetra Pro Algae 100 ml

**** *

€3.03 (3.03 € / 100 ml)
Tetra Cichlid Sticks pašaras 250 ml
€5.62 (2.25 € / 100 ml)
Tetra Discus Colour pašaras 250 ml
€11.18 (4.47 € / 100 ml)
Tetra Test NO2- 2 X 10 ml
€10.78 (53.90 € / 100 ml)
Tetra min Baby 66 ml
€3.74 (5.67 € / 100 ml)
Tetra Co2 Plus 250 ml - šķidrums

*****

€7.24 (2.90 € / 100 ml)
Tetra Tablets Tips 165 tablečių
€7.64 (109.14 € / kg)
Tetra Guppy Colour 250 ml
€10.47 (4.19 € / 100 ml)
Tetra skanėstas Delica Krill 100 ml
€5.51 (5.51 € / 100 ml)
Tetra TetraMin xl Flakes 1 L
€14.75 (14.75 € / l)
Tetra Pleco Multi Wafers 250 ml
€11.69 (4.68 € / 100 ml)
Tetra Cichlid Shrimp Sticks 250 ml
€9.77 (3.91 € / 100 ml)
1 2