Trixie kubs ar 4 bumbiņām 21,5 cm

Producent: TRIXIE
14176
13.88

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 3 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

*****

2 Atsauksmes 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientu iesaka šo produktu

Uzrakstīt atsauksmi

Super rotaļlieta, nodrošinās stundām lielisku izklaidi
Kubā ir caurumi, kuros ir paslēptas bumbiņas, un suņa uzdevums ir tās atrast un izkļūt ārā.
Kubā var paslēpt arī citas rotaļlietas vai kārumus.

Jauktas krāsas. Nosūtīts izlases veidā.

Parametri

Mājdzīvnieka izmērs:
Universāls
Materiāls:
Plīšs
Producent:
TRIXIE
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi

*****

Herosam ļoti patīk plīša rotaļlietas, un īpaši patīk tās glāstīt ;) Trixie kubiņa gadījumā rotaļlietā paslēpto pārsteigumu izvilkšana sagādā viņam lielu prieku un gandarījumu :D Papildu atrakcija ir bumbiņās paslēptie pīkstulīši, kas viņam arī patīk! Rotaļlieta ir izturīga, līdz šim nav parādījušies caurumi vai izvirzīti pavedieni, neskatoties uz to, ka tā ir membrēta un kož, bet es neatstātu Herosu ar to vienu. Suņiem, kuri nenoplicina rotaļlietas, kubs ir piemērots patstāvīgām rotaļām, taču tas neaizņem suni uz ilgu laiku, lai gan šeit var kombinēt ar tā piepildīšanu ;) Heros spēlē ar kubu manā vadībā, tāpēc rotaļlieta noteikti kalpos mums ilgu laiku.

*****

Šī rotaļlieta, iespējams, ir vislielākā mūsu kolekcijā, tās diametrs ir 21,5 cm, tāpēc tā ir rotaļlieta vidējiem un lieliem suņiem, jo maziem suņiem tā nebūs piemērota. Kubs ir izgatavots no vairākiem materiāliem, tā ārpuse ir pārklāta ar ļoti patīkamu pieskārienam plīšu trīs krāsās, bet iekšpuse ir pildīta ar diezgan lielu putuplasta slāni, kas ir atbildīgs par formas saglabāšanu.Komplektā ietilpst četras bumbiņas, kas izgatavotas no tāda paša plīša kā kubs, papildu pārsteigums bija tas, ka tās visas slēpj čīkstētājus, kas Kibai vienkārši patīk :D. Bumbas ir izgatavotas no tāda paša plīša kā kubs. To diametrs ir aptuveni 6-6,5 cm. Vai zināt, kas man visvairāk patīk šajā kubā? Tas, ka Kiba var ar to spēlēties pati. Pirms došanās uz universitāti es paslēpju bumbiņas iekšā, un, kad atgriežos, tās izkūpstās pa visu istabu. Arī tad, kad es mācos, viņa var izņemt bumbiņu un izdziedāt nomierinošas pīkstētāja skaņas.
Pašā piedzīvojuma sākumā ar jauno rotaļlietu Bunia domāja, ka tas ir tikai kārtējais plīša lācītis, un sāka normāli grauzt kubu :), bet, kā jau rakstīju, pēc brīža viņa saprata, ka labākais ir iekšā.

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?