TRIXIE

trixie-logotipas

TRIXIE pavada jūs un jūsu mīluli no dzimšanas līdz sirmam vecumam, mājās un ceļojumos, rotaļās un sportā, kā arī jebkurā gadalaikā ar piemērotiem produktiem. To darot, mēs ne tikai ņemam vērā visu šķirņu atšķirīgās vēlmes un vajadzības, bet arī sekojam līdzi mūsdienu tendencēm.

Trixie produkti jūsu mājdzīvniekam!

.

TRIXIE sortimentā ir kaut kas piemērots ikvienam dzīvnieku mīļotājam. To nodrošina ne tikai mūsu plašais 6500 preču klāsts, bet arī lieliskā cenas un kvalitātes attiecība.

Dažas mūsu produktu līnijas izstrādā, pārbauda un testē mūsu speciālisti un dizaineri. Svarīga loma ir arī ārējo dzīvnieku ekspertu un dizaineru konsultācijām. Augsti kvalitātes standarti un to dzīvniekiem draudzīga īstenošana mums ir tikpat svarīga kā rūpīga sūdzību izskatīšana.

.
.

Uzturīgums ir TRIXIE princips

.

No 1974. gada, kad tika dibināta TRIXIE, mūsu mīlestība pret mājdzīvniekiem ir nepārtraukti augusi, un šodien tai tiek izvirzītas pavisam citas prasības nekā agrāk. Tāpēc mēs TRIXIE izjūtam lielu atbildību, kad runa ir par ilgtspēju un sociālajām saistībām. Mēs pastāvīgi mainām un pielāgojam savus procesus, lai tos optimizētu un intensificētu.

TRIXIE stingrā filozofija!

.

TRIXIE vēsture sākās ar trīsarpus tonnu smago kravas automašīnu un dāņu. Kad uzņēmējs Bonniks Hansens iekrāva kravas automašīnā pavadas, rotaļlietas un košļājamos kaulus suņiem, viņš pat nenojauta, ka viņa viena cilvēka uzņēmums kļūs par Eiropas tirgus līderi.Mūsu uzņēmumā ir vairāk nekā 600 pastāvīgo darbinieku un vairāk nekā 100 pagaidu darbinieku. Par mūsu klientiem Vācijā, Austrijā, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Nīderlandē, Beļģijā un Luksemburgā rūpējas 50 darbinieki, kas strādā uz vietas. Kā mācību uzņēmums mēs piedāvājam apmācības deviņām dažādām profesijām.
Bērdams strauju izaugsmi un panākumus, uzņēmums ir palicis piezemēts un autentisks. Visi viens otru sauc vārdā, tikšanās notiek acu līmenī, un mēs cits pret citu izturamies godīgi un atklāti. Regulāra domu apmaiņa ar klientiem un piegādātājiem mums ir tikpat svarīga kā uzticama un izpalīdzīga pieprasījumu izskatīšana.

Pārbaudiet Trixie produktu klāstu Fera.co.uk zooveikalu veikalā un uzziniet, vai jūsu mājdzīvniekam patiks šie produkti!

Show Kategorijas

Rodyti filtrus

Dzīves posms
Iepakojuma svars (kg)
  • 0
  • 1
Min Max
Mājdzīvnieka izmērs
Īpašas prasības
Pielāgošana
Kuram mājdzīvniekam
Cena
Krāsa
Materiāls
Veids
Izmērs
Izmērs
Jauda
1 2 3
1 2 3