Trixie stratēģijas spēle Activity Slide & Feed 30 × 27 cm

Zīmols: TRIXIE
44314
13.41

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 3 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

**** *

7 Atsauksmes 4.9 z 5

*****

86%

****

14%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientu iesaka šo produktu

Uzrakstīt atsauksmi

Slide & Feed stratēģijas spēle suņiem un kaķiem. Dzīvnieks ņem kārumus ar muti vai ķepām. Var izmantot ikdienas barošanai, jo tas novērš ķepu graušanu. Izgatavots no plastmasas ar gumijas pamatni.

Parametri

Mājdzīvnieka izmērs:
Universāls
Zīmols:
TRIXIE
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi

****

Ļoti labi izgatavota rotaļlieta. Tomēr miniatūrās šnauceres augumam labirinta sienas ir nedaudz par augstu:) Ar maziem kārumiem viņam ir problēmas.

*****

Ļoti laba bļoda, pilda savu uzdevumu. Patiesībā suns ēd daudz lēnāk - baidījos, ka taksis būs pārāk liels un neērts, taču izrādījās, ka izmērs ir ļoti universāls. Suns ātri iemācījās izmantot bļodu, bet tas viņam joprojām ļoti patīk.

*****

Lieliski piemērots tiešajiem ēdienu ēdājiem, kas ēdienu apēd vienā mirklī. Nepieciešams sasprindzinājums un koncentrēšanās, bet arī darbs ar mēli ;) Es iesaku. Suns ēd daudz lēnāk, kas ietekmē gremošanas sistēmas stāvokli un manu mieru. Puika nesaskumst, risinot mīklas, un tas ir ļoti svarīgi, lai viņš nesaņemtu vilšanos. Es iesaku

*****

Es gribēju parādīt alternatīvu garajiem rudens vakariem un veidu, kā nomierināt vecāka gadagājuma suņa šķaudīšanu un smadzeņu darbību. Dzīve ir pārbaudījusi plānus, un ņirgāšanas spēles ir kļuvušas par vienu no efektīvākajiem veidiem, kā risināt suņu garlaicības problēmu slimības laikā. Ja jūsu suns ir atveseļošanās periodā vai dažādu iemeslu dēļ ir ierobežotas fiziskās aktivitātes, es noteikti iesaku iegādāties izglītojošas rotaļlietas. Šāds risinājums būs lielisks veids gan lietainiem, aukstiem, drēgniem rudens vakariem, gan suņu garlaicībai atveseļošanās laikā, gan suņa smadzenīšu un šķaudīšanas zobratiņu iekustināšanai.

*****

Rotaļlieta ir pie mums kopš brīvdienām, un mani suņi to aktīvi izmanto. Arī suņiem, kas tika ievietoti manā pagaidu mājā, bija iespēja to izmantot. Tas ļoti labi noderēja manam kucēnam, kuram bija nepietiekams svars un kurš ēda ļoti rijīgi. Pateicoties Activity Slide & Feed, kucēns ēda daudz lēnāk un mierīgāk. Turklāt viņam nācās sasprindzināt savas mazās smadzenes un izdomāt, kā dabūt ēdienu no labirinta. Pēc šādas garīgas piepūles viņš mierīgi aizmiga savā gultā.

*****

Tas ir tas, ko es gaidīju; sunim ir nepieciešams pavadīt daudz laika pie ēdiena, nevis absorbēt to sekundes laikā.

*****

Es jums teikšu, ka man tas ļoti patīk. Man tā tik ļoti patīk, ka es no tās ēdu brokastis katru dienu. Tā ir kļuvusi par manu bļodu. Es no tās ēdu lēnāk, man ir jāstrādā ar mēli, lai to iztukšotu. Tomēr šī spēļu bļoda - Trixie bļoda - nav tik sarežģīta kā citas, kas man ir bijušas. Šim es pat nemēģināju trāpīt ar ķepu vai apgāzt to. Tas mani neapgrūtina, un tas ir svarīgi, lai ēstu mierīgi, bez stresa. Ar to ir viegli rīkoties. Turklāt man ļoti patīk slēptuves, kurās ir noglabāts ēdiens, un šeit man tas viss ir! Bļoda ir lieliska! Man tas patīk! Es neatgriezīšos pie savas vecās bļodas!
Tas ir izturīgs un viegli tīrāms. Turklāt tam ir neslīdošs drošības aizdare, lai tas pārāk viegli neslīdētu.

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?