Whiskas barība ar zivīm želejā 4 X 0,1 kg X 13

Zīmols: WHISKAS
35445
33.46

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 8 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas
WHISKAS® Fish Flavours in Jelly ir pilnvērtīga un sabalansēta barība pieaugušiem kaķiem vecākiem par vienu gadu. Tā iepriecinās jūsu kaķa garšas kārpiņas ar katru no 4 garšām: ar lasi, tunci, jūras lasi un balto zivi. Katrs maisiņš, kas satur ideālu barības porciju ar garšīgiem gaļas gabaliņiem, kas iemērkti apetītlīgā želejā, palīdz uzturēt jūsu mīluli dzīvīgu un veselīgu katru dienu. Barojiet savu kaķi ar šo barību, un jūs nodrošināsiet to ar visu nepieciešamo, lai dzīvotu ilgu, veselīgu un laimīgu dzīvi. Unikālo WHISKAS® Fish Flavours in Jelly formulu bez mākslīgām krāsvielām, aromatizētājiem un konservantiem izstrādāja WALTHAM™ Dzīvnieku ēdināšanas centra uztura speciālisti un veterinārārsti.Priekšrocības, ko sniedz WHISKAS® Fish Flavours in Jelly barība jūsu kaķim:

Dzīvotspēja un veiktspēja

WHISKAS® Fish Flavours in Jelly ir pilnvērtīga un sabalansēta maltīte, kas nodrošina jūsu kaķim lielisku formu.

Veselīgs urīnceļu trakts

Optimāla minerālvielu attiecība palīdz urīnceļiem pareizi funkcionēt.

Veselīga āda un spīdīgs kažoks

Sastāvā esošais cinks veicina jūsu mīluļa ādas un kažoka veselību.


Sastāvs:

Ar lasi: gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti (34%, no tiem 94% dabīgas izcelsmes*), zivis un zivju produkti (100% dabīgi*, tostarp 4% laša), minerālvielas (0,5%), eļļas un tauki (tostarp 0,1% saulespuķu eļļas).

Ar tunci: gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti (34%, no tiem 94% dabīgas izcelsmes*), zivis un zivju produkti (100% dabīgi*, 4% tuncis), minerālvielas (0,5%), eļļas un tauki (no tiem 0,1% saulespuķu eļļa).

Ar jūras lasi: gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti (34%, no tiem 94% dabīgas izcelsmes*), zivis un zivju produkti (100% dabīgi*, no tiem 4% jūras lasis), minerālvielas (0,5%), eļļas un tauki (tostarp 0,1% saulespuķu eļļa).

Ar baltajām zivīm: gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti (34%, no tiem 94% dabiskas izcelsmes*), zivis un zivju produkti (100% dabiskas izcelsmes*, no tiem 4% balto zivju), minerālvielas (0,5%), eļļas un tauki (no tiem 0,1% saulespuķu eļļa).Kaloriskā vērtība: 76 kcal/100 g


Piedevas / 1 kg:

Uztura piedevas:B vitamīns₁: 29,4 mg, E vitamīns: 19,6 mg, vara sulfāta pentahidrāts: 1,3 mg, kalcija jodāts bezūdens: 0,25 mg, dzelzs sulfāta monohidrāts: 12,6 mg, mangāna sulfāta monohidrāts: 2,5 mg, cinka sulfāta monohidrāts: 20,2 mg / Tehnoloģiskās piedevas: kasijas sveķi 2370 mg.


Analītiskās sastāvdaļas (%): olbaltumvielas: 9; tauku saturs: 4,7; neorganiskās vielas: 1,8; jēlšķiedra: 0,3; mitrums: 84; kalcijs: 0,29; fosfors: 0,2.

Barošanas režīms:

Ieteicamais dienas pārtikas daudzums

Mēs iesakām izbaudīt gan WHISKAS® mitro barību, gan sauso barību.
3 kg smagam kaķim katru dienu nepieciešami 2 un 1/2 paciņas mitras barības vai 1 un 1/2 paciņas mitras barības un 15 g sausas barības, 4 kg smagam kaķim katru dienu nepieciešami 3 paciņas mitras barības vai 2 paciņas mitras barības un 20 g sausas barības, 5 kg smagam kaķim katru dienu nepieciešami 3 un 1/2 paciņas mitras barības vai 2 un 1/2 paciņas mitras barības un 15 g sausas barības.

Ņemiet vērā pārejas periodu un pielāgojiet barības daudzumu atbilstoši kaķa vajadzībām. Dodiet kaķim dzert ūdeni. Produkts jābaro istabas temperatūrā. Neizmantoto daļu uzglabājiet ledusskapī līdz 2 dienām.

Parametri

Zīmols:
WHISKAS

Mērķis

Dzīves posms:
Pieaudzis
Mājdzīvnieka vecums no:
12 mēnešu
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Nerasta atsiliepimų

Uzrakstīt atsauksmi

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?