ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

Whiskas konservi ar jēra gaļu 0,4 kg

Ražotājs: WHISKAS
32721
1.50

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas
WHISKAS® ar jēra gaļu apmierina jūsu kaķa ikdienas vajadzības un ir arī lieliski garšīgs. Jūsu kaķis būs sajūsmā par maigajiem un gaļas gabaliņiem. Šīs barības izstrādes procesā tika iesaistīti uztura eksperti un veterinārārsti no WALTHAM™ Dzīvnieku zinātnes institūta. WHISKAS® ar jēra gaļu sastāvā nav mākslīgo krāsvielu vai konservantu. Šī barība nodrošina jūsu kaķim vajadzīgo minerālvielu daudzumu, lai atbalstītu urīnceļu sistēmas veselību, un cinka daudzumu, lai uzturētu ādu un skaistu kažoku.


Priekšrocības, ko dod WHISKAS® jūsu kaķim:
  • Veselīga āda un kažoks.
Satur cinku.
  • Veselīgs urīnceļu trakts.
Ar pareizo minerālvielu daudzumu.
  • Jūs savam kaķim nodrošināsiet pilnvērtīgu un sabalansētu maltīti.


Sastāvs: gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti (36%, tostarp 4% jēra gaļas gabaliņu*), graudaugi, augu izcelsmes olbaltumvielu ekstrakti, minerālvielas, cukurs.
*Aizgriezumi parasti veido 47 % no produkta.

Kaloriskā vērtība: 79 kcal/100 g

Piedevas/1 kg:
Uztura piedevas: B1 vitamīns: 31,5 mg, D3 vitamīns: 250 SV, E vitamīns: 21,0 mg, taurīns: 650 mg, jods (bezūdens kalcija jodāts): 0,22 mg, dzelzs (dzelzs (II) sulfāts, monohidrāts): 10,9 mg, mangāns (mangāna sulfāts, monohidrāts): 2,2 mg, cinks (cinka sulfāts, monohidrāts): 16,8 mg.

Analītiskās sastāvdaļas (% ): olbaltumvielas: 8,0; tauku saturs: 4,0; neorganiskās vielas: 1,3; jēlšķiedra: 0,20; mitrums: 83,0; kalcijs: 0,22; fosfors: 0,16.

Barošanas režīms:
3 kg smagam kaķim nepieciešama 1⁄2 kārba dienā, 4 kg smagam kaķim - 2⁄3 kārbas dienā, 5 kg smagam kaķim - 3⁄4 kārbas dienā.

Ņemiet vērā pārejas periodu un pielāgojiet barības daudzumu, sadalot to pa ēdienreizēm atbilstoši mājdzīvnieka vajadzībām. Lai iegūtu informāciju par mājdzīvnieka barošanu, apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni vai zvaniet uz palīdzības tālruni. Nodrošiniet svaigu ūdeni dzeršanai. Barot istabas temperatūrā. Neizmantoto daļu uzglabājiet ledusskapī līdz 2 dienām.

Parametri

Iepakojuma svars (kg):
0.4
Ražotājs:
WHISKAS

Mērķis

Dzīves posms:
Pieaudzis
Mājdzīvnieka vecums no:
12 mēnešu

Sastāvdaļas

Olbaltumvielas (%):
8
Olbaltumvielu veids:
Jēra gaļa
Tauki (%):
4.5

Atsauksmes

Nerasta atsiliepimų

Uzrakstīt atsauksmi

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?