WHISKAS konservi ar liellopa gaļu mērcē 400 g x 24

Producent: WHISKAS
33042
34.70

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 9 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

*****

1 Atsauksmes 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientu iesaka šo produktu

Uzrakstīt atsauksmi

WHISKAS® Beef in Sauce pilnvērtīga barība pieaugušiem kaķiem ir gatavs ēdiens, ko izstrādājuši WALTHAM Dzīvnieku zinātnes institūta veterinārārsti un dietologi. Tā nesatur mākslīgās krāsvielas vai konservantus. Barojot kaķi ar WHISKAS®, jūs ne tikai rūpēsieties par tā urīnceļu veselību, bet arī nodrošināsiet veselīgu un spīdīgu kažoku. Augstas kvalitātes sastāvdaļas nodrošina, ka jūsu mājas plēsējam patiks WHISKAS® ar liellopu gaļu mērcē.

Priekšrocības, ko dod WHISKAS® jūsu kaķim:

  • Veselīga āda un kažoks

Satur cinku.

  • Veselīgs urīnceļu trakts

Ar pareizo minerālvielu daudzumu.

  • Jūs nodrošināsiet kaķim pilnvērtīgu un sabalansētu maltīti.Sastāvs: gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti (36%, tostarp 4% liellopu gaļas gabaliņu*), graudaugi, augu olbaltumvielu ekstrakti, minerālvielas, cukurs.
*Aizgriezumi parasti veido 47 % no produkta.

Kalorijas: 79 kcal/100 g


Piedevas/1 kg:
Uztura piedevas: B1 vitamīns: 31,5 mg, D3 vitamīns: 250 SV, E vitamīns: 21,0 mg, taurīns: 650 mg, jods (kalcija jodāts, bezūdens): 0,22 mg, dzelzs (dzelzs (II) sulfāts, monohidrāts): 10,9 mg, mangāns (mangāna sulfāts, monohidrāts): 2,2 mg, cinks (cinka sulfāts, monohidrāts): 16,8 mg

Analītiskie komponenti (%): olbaltumvielas: 8,0; tauku saturs: 4,0; neorganiskās vielas: 1,3; jēlšķiedra: 0,20; mitrums: 83,0 kalcijs: 0,22; fosfors: 0,16.

Barošanas režīms:
3 kg smagam kaķim nepieciešama 1⁄2 kārba dienā, 4 kg smagam kaķim - 2⁄3 kārbas dienā, 5 kg smagam kaķim - 3⁄4 kārbas dienā.
Ņemiet vērā pārejas periodu un pielāgojiet barības daudzumu, sadalot to pa ēdienreizēm atbilstoši mājdzīvnieka vajadzībām. Lai iegūtu informāciju par mājdzīvnieka barošanu, apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni vai zvaniet uz palīdzības tālruni. Nodrošiniet svaigu ūdeni dzeršanai. Barot istabas temperatūrā. Neizmantoto daļu uzglabājiet ledusskapī līdz 2 dienām.

Parametri

Iepakojuma svars (kg):
9.6
Producent:
WHISKAS

Mērķis

Dzīves posms:
Pieaudzis
Īpašas prasības:
Veselīga izskata un labsajūtas uzturēšana

Sastāvdaļas

Olbaltumvielas (%):
8
Olbaltumvielu veids:
Liellopu gaļa
Tauki (%):
4.5
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi

*****

Pozitīvs novērtējums

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?