Whiskas sautējums želejā (1+ gadi) mājputnu gaļa 13 X 4 X 85 g

Zīmols: WHISKAS
47459
32.60

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 8 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

*****

1 Atsauksmes 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientu iesaka šo produktu

Uzrakstīt atsauksmi

Šeit ir pilnīgs jaunums! Whiskas maltīte, par kuras gaļas gabaliņiem kaķi būs gatavi uz visu. Šī ir garšīga, pilnvērtīga un sabalansēta maltīte, kas nodrošinās jūsu kaķim visu nepieciešamo, lai dzīvotu ilgu, veselīgu un laimīgu mūžu. Whiskas Jellied Poultry Flavours ir 4 maisiņu komplekts: ar vistas, pīles, mājputnu un tītara gaļu, kas īpaši sagatavots pieaugušiem kaķiem (vecākiem par 1 gadu). Šī garšīgā kaķu barība ir pilnvērtīga barība, tāpēc tā apmierinās visas jūsu kaķa uztura vajadzības, nodrošinot enerģiju un svarīgākās uzturvielas. Whiskas barība satur pareizo minerālvielu daudzumu urīnceļu veselībai un cinku veselīgai ādai un kažokam. Mūsu maisiņos nav mākslīgo krāsvielu un konservantu, un četras garšīgās garšas sniegs jūsu kaķim daudzveidīgu uzturu.

Ar vistas gaļu
Sastāvs: gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti (22%, tostarp 4% vistas gaļas), augu olbaltumvielu ekstrakti, cukurs, minerālvielas.

Ar pīli
Sastāvs: gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti (22%, tostarp 4% pīles), augu izcelsmes olbaltumvielu ekstrakti, cukurs, minerālvielas.

Ar mājputniem
Sastāvs: gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti (22%, tostarp 4% mājputnu gaļas), augu izcelsmes olbaltumvielu ekstrakti, cukurs, minerālvielas.

Ar tītaru
Sastāvs: gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti (22%, tostarp 4% tītara), augu olbaltumvielu ekstrakti, cukurs, minerālvielas.


Piedevas / 1kg:
Uztura bagātinātāji: B1 vitamīns: 29,4 mg, D3 vitamīns: 250 SV, E vitamīns: 19,6 mg, bezūdens kalcija jodāts: 0,44 mg, vara sulfāta pentahidrāts: 6 mg, dzelzs sulfāta monohidrāts: 46,67 mg, mangāna sulfāta monohidrāts: 8,75 mg, cinka sulfāta monohidrāts: 61,54 mg / Tehnoloģiskās piedevas: Kasijas sveķi: 2800 mg.

Parametri

Iepakojuma svars (kg):
4.42
Zīmols:
WHISKAS

Mērķis

Dzīves posms:
Pieaudzis
Mājdzīvnieka vecums no:
12 mēnešu
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi

*****

kaķis ēd šo barību, lai gan tā viņam nav pilnīgi veselīga, viņš nevēlas citu.

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?