WHISKAS Tradicionālā krējuma zupa 52x85g

Zīmols: WHISKAS
42988
32.60

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 8 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

**** *

13 Atsauksmes 4.5 z 5

*****

46%

****

54%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientu iesaka šo produktu

Uzrakstīt atsauksmi

 Šajā WHISKAS® krēmzupas maisiņu komplektā ir 4 tradicionālo garšu ēdieni: ar vistu, ar liellopu gaļu, ar jēra gaļu un ar mājputnu gaļu. Ēdieni ir pagatavoti krēmveida zupas veidā, kas ir pilna ar gaļas gabaliņiem, kas iepriecinās jūsu kaķi ar jaunām garšas sajūtām. To sastāvu ir izstrādājuši WALTHAM™ Dzīvnieku ēdināšanas centra uztura speciālisti un veterinārārsti, un tas palīdzēs jums efektīvi rūpēties par jūsu mīluļa veselību. Pareizs minerālvielu daudzums nodrošinās pareizu urīnceļu darbību, bet cinka pievienošana nodrošinās veselīgu kažoka un ādas izskatu. WHISKAS® ēdieni tiek gatavoti, neizmantojot mākslīgos krāsvielas un konservantus. Tas viss nozīmē, ka, dodot kaķim WHISKAS® krēmzupu, jūs varat būt droši, ka tas saņem veselīgu un gardu barību.

WHISKAS® krēmveida zupas tradicionālo garšu devas priekšrocības:

- Veselīga āda un kažoks: cinka saturs palīdz uzturēt veselīgu ādu un kažoku.

- Veselīgs urīnceļu trakts: līdzsvarots minerālvielu daudzums veicina urīnceļu veselību.

- Pilnvērtīga un sabalansēta barība: Pilnvērtīga un sabalansēta barība nodrošina jūsu kaķim visu nepieciešamo, lai dzīvotu ilgu, veselīgu un laimīgu dzīvi.

Sastāvs:

Ar vistu - sastāvs: gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti (25%, tostarp 4% vistas gaļas), graudaugi, minerālvielas, cukurs.

Ar liellopu gaļu - sastāvs: gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti (25%, tostarp 4% liellopu gaļas), graudaugi, minerālvielas, cukurs.

Ar jēra gaļu - sastāvs: gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti (25%, tostarp 4% jēra gaļas), graudaugi, minerālvielas, cukurs.

Ar mājputnu gaļu - sastāvs: gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti (25 %, tostarp 4 % mājputnu gaļas), graudaugi, minerālvielas, cukurs.

Kalorijas: 44 kcal/85 g

Piedevas / 1 kg:
Uztura bagātinātāji: B grupas 1 vitamīns: 28,6 mg, D 3 vitamīns: 250 SV, E vitamīns: 19 mg, bezūdens kalcija jodāts: 0,3 mg, vara sulfāta pentahidrāts: 6 mg, dzelzs sulfāta monohidrāts: 31,7 mg, mangāna sulfāta monohidrāts: 5,95 mg, cinka sulfāta monohidrāts: 41,8 mg.

Analītiskās sastāvdaļas (%): olbaltumvielas: 6; tauku saturs: 3; neorganiskās vielas: 1,3; jēlšķiedra: 0,2; mitruma saturs: 86.

Barošanas metode:

Mēs iesakām izbaudīt gan WHISKAS® mitro barību, gan sauso barību.

3 kg smagam kaķim dienā nepieciešami 4 paciņas mitras barības vai 2 paciņas mitras barības un 20 g sausas barības.

4 kg smagam kaķim dienā nepieciešami 5 paciņas mitras barības vai 3 paciņas mitras barības un 20 g sausas barības.

5 kg smagam kaķim dienā nepieciešami 6 paciņas mitras barības vai 4 paciņas mitras barības un 15 g sausas barības.

Ņemiet vērā pārejas periodu un pielāgojiet barības daudzumu atbilstoši kaķa vajadzībām. Kaķiem ar lieko svaru samaziniet dienas devu. Dodiet kaķim dzert ūdeni. Barojiet barību istabas temperatūrā. Neizmantoto daļu uzglabāt ledusskapī līdz 2 dienām.
dienas.

Parametri

Zīmols:
WHISKAS

Mērķis

Dzīves posms:
Pieaudzis
Mājdzīvnieka vecums no:
12 mēnešu
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi
1 2

*****

Retums kaķiem

****

Viņam patīk viss krēmīgais, vieglais, jogurtam līdzīgais. Viņš ēd ar baudu, pieprasa vēl, laizīdams, lai parādītu savu apmierinātību. Pateicoties barībai, viņam ir spīdīgs un mīksts kažoks.

****

Mana kaķēna pirmā maltīte bija zupa. Tā bija pirmā reize, kad redzēju Henio tik laimīgu un sajūsminātu. Lai gan tie bija viņa pirmie soļi ar ēdienu, bija skaidrs, ka viņš to ļoti vēlas. Pēc ēšanas Henio neparasti ilgi vēlējās spēlēt.

****

Viņam ir mīksts, spīdīgs kažociņš,Viņam ļoti patīk ēst Whiskas.Viņš ir pārpilns enerģijas, kad Whiskas ir apēsts.Kad barība ir viņa vēderā,Viņš klusiņām purpina pie manas auss.Un viņš ir ļoti laimīgs, jo šī barība ir vislabākā!

****

Manam kaķēnam ir garš kažociņš, kas, pateicoties Whiskas barībai, ir mīksts un spīdīgs. Kad viņš apēd savu iecienītāko zupas porciju, viņš lūdz vēl, purpinot, kāpjot man klēpī un berzējoties pret mani. Viņš iekļaus jauno zupu savā ikdienas uzturā. Tas viņam ir īsts prieks. Mrrrrrau.

****

Kad Maksia ēd Whiskas zupu, viņai ir daudz vairāk enerģijas, viņa lēkā, laizās un purpina! Viņa ir tik agrīna!

****

Luna ir iemīlējusi Whiskas zupas.Viņai vislabāk patīk krēmveida konsistence - viņa vienmēr vispirms izlaiza mērces un gaļas gabaliņus atstāj desertam ;)Esmu novērojusi, ka, pateicoties barībai, viņai ir vairāk enerģijas un spīdīgs kažociņš.Whiskas patiešām dod viņai iemeslu murrāt :)

****

Jaunā krēmīgā Whiskas zupa manam kaķim garšo tik labi, ka viņš nespēj pamest bļodu, kamēr tā nav kārtīgi izlienēta :) Tad, noguris un dievišķi sātīgs, viņš aizvelkas pelnītā atpūtā. Krēmveida zupa ir ļoti barojoša, un mans kaķis to labprāt ēd ;)

*****

Kopš Misia sāka ēst Whiskas barību, viņas kažoks ir vēl spīdīgāks un pūkaināks. Pēc katras ēdienreizes viņa ir vēl enerģiskāka un pieprasa vairāk glāstīšanas. Kaķenei ir arī viņas iecienītākie kārumi WHISKAS Anti Hairball - lieliski aizsargā pret ķemmīšļiem ! Es iesaku visiem kaķēniem

*****

Kad atveru maisiņu, kaķenīte berzē kājas un nevar sagaidīt savu porciju. Dažreiz man ir sajūta, ka tas pazūd ātrāk, nekā parādījies, tāpēc es domāju, ka Lunai tas garšo ļoti labi. Mans kaķis ir pilns dzīvesprieka, labprāt rotaļājas, un viņa kažociņš ir spīdīgs un mīksts uz tausti. Paldies Whiskas !
1 2

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?