ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Wiejska Zagroda barība suņiem

Polijas suņu barība, radīta no mīlestības un aizrautības pret šiem skaistajiem dzīvniekiem. Wiejska Zagroda suņu barība nodrošina augstu kvalitāti un pieejamu cenu.

Suņiem patiešām patīk Wiejska Zagroda sausā barība, jo tā nesatur graudus, ir bioloģiski piemērota suņiem, ar garšīgiem variantiem un garšu kombinācijām.

 

Kāda ir Wiejska Zagroda barība suņiem?

Suņu barībā izmantotās sastāvdaļas ir augstākās kvalitātes - „Human Grade“, t. i., tās ir paredzētas arī cilvēku barībai. Šo barības produktu galvenā sastāvdaļa vienmēr ir gaļa, tāpēc tas ir veselīgs un garšīgs ēdiens suņiem. Raksturīgi, ka laša eļļa tiek pievienota pēdējā ražošanas posmā, lai tā nezaudētu savas īpašības un palīdzētu barot organismu un nodrošināt to ar neaizvietojamām omega skābēm.

Vienmēr svaigas sastāvdaļas, sākot ar gaļu un beidzot ar augļiem, dārzeņiem un garšaugiem, uztur jūsu suni lieliskā stāvoklī un ļauj ietaupīt vizītes pie veterinārārsta. Atcerieties, ka veselība galvenokārt ir atkarīga no uztura, tāpēc labāk izvēlēties vislabāko.

Kādu Wiejska Zagroda barību vajadzētu izvēlēties savam sunim? Kāpēc vērts to izvēlēties?

Wiejska Zagórze suņu barība ir daudzveidīga, un tajā ir interesantas gaļas un piedevu kombinācijas. Zems ogļhidrātu saturs samazina barības nepanesības un citu alerģiju rašanās iespējamību, tāpēc suni ar šo barību vislabāk barot jau no kucēna vecuma.

Wiejska Zagroda piedāvā barību kucēniem, pieaugušiem suņiem un senioriem. Visas barības ir pilnībā sabalansētas un piemērotas visu izmēru suņiem. Receptes ir izvēlētas tā, lai tās būtu viegli sagremojamas un arī jutīgi suņi tās viegli panestu. Tas ir iespējams, pateicoties mazapstrādātai barības formai un tās biopieejamībai suņiem. Sausajā kucēnu barībā ir lielāks olbaltumvielu, minerālvielu un omega skābju daudzums, kas nodrošina veselīgu augšanu un attīstību, un tas ir vislabākais sākums pieaugušo dzīvei. Wiejska Zagroda kucēnu barībai ir mazāki graudiņi, lai mazajiem sunīšiem nebūtu problēmu ēst un sakost ar mazajiem žokļiem.

Wiejska Zagroda piedāvā arī suņu kārumus. Veselīgs, garšīgs un kārdinošs - ko vēl alkatīgs suns varētu vēlēties kā balvu?

Wiejska Zagroda suņu barība ir pieejama par pieņemamu cenu, un tās kvalitāte ir izcila.