ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Applaws suņu barība

Vai vēlaties savam sunim sniegt britu garšu ar tās precizitāti un kvalitāti? Tad Applaws barība mājdzīvniekiem ir ideāls risinājums. Pievēršot uzmanību gaļai, veselīgiem suņu kārumiem, uzņēmums ir izstrādājis produktus, kas piemēroti visprasīgākajiem suņiem.

 

Dabīga suņu barība

Applaws ir apņēmies ražot pēc iespējas dabīgāku suņu barību. Hipoalerģiska, graudus nesaturoša barība ir būtiska, lai jūsu suns būtu vesels un spēcīgs. Applaws suņu barība satur līdz 75 % gaļas, kas nodrošina suņiem nepieciešamo aminoskābju piegādi viegli sagremojamā veidā. Šī barība ir maiga, un to labi panes pat jutīgi suņi.

Applaws barībā izmantotās zivis ir nozvejotas likumīgā zvejā, izmantojot delfīniem draudzīgas metodes.

Kādus Applaws barības produktus izvēlēties?

Suņu barība ir pieejama gan mitrā, gan sausā veidā. Ērti iepakota, ar daudzām pamata svara iespējām. Dažiem mitrās barības produktiem ir unikāls iepakojums ar caurspīdīgu priekšpusi, lai jūs varētu precīzi redzēt, kas ir iekšpusē, pie tam, uz iepakojuma redzami attēli nav retušēti, un ir redzams reālais produkts.

Sausajā suņu barībā ir maz augu ogļhidrātu (līdz 20%) un daudz olbaltumvielu.

Mitrā barība suņiem tiek pasniegta mērcē, pieejama filejas vai pastētes veidā.Applaws barība ir ļoti populāra, un suņu mīļotāju vidū tai ir lieliskas atsauksmes. Kucēnu barība palīdz kucēniem veselīgi augt un attīstīties, savukārt pieaugušo barība nodrošina enerģiju un līdzsvaro dzīvībai svarīgās funkcijas. Applaws Senior Food atbalsta locītavas, zobus un imunitāti, palīdzot jūsu mīluļiem mierīgi pavadīt vecumdienas.

Pareizas suņu barības izvēle ir svarīgs lēmums, to vislabāk pieņemt rūpīgi un atbildīgi. Tas nosaka suņa un tā saimnieka nākotni.

1 2
1 2