Aquael Waterlight Led Plus zemūdens lampa

Zīmols: AQUAEL
34172
65.45

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 16 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

AQUAEL WATERLIGHT LED PLUS ir apgaismojuma lampa ūdens tvertnēm, kurā izmantota enerģiju taupoša LED tehnoloģija. Tam ir atstarotāja forma ar LED spuldzīti, kas satur ļoti efektīvas LED diodes. Tas ļauj ievērojami samazināt enerģijas patēriņu un lampas sakaršanu darbības laikā. WATERLIGHT LED PLUS hermētiskais apvalks padara to piemērotu lietošanai gan zem, gan virs ūdens.

Ierīce darbojas, izmantojot 12 V tehnoloģiju, kas garantē gan iedzīvotāju, gan dīķa lietotāju drošību. WATERLIGHT LED PLUS patērē aptuveni 5 W elektroenerģijas un izstaro gaismu ar spilgtumu, kas ir salīdzināms ar 20 vatu halogēna spuldzēm.


WATERLIGHT LED PLUS komplektā ir četri krāsu filtri (dzeltens, zaļš, zils un sarkans), kas ļauj radīt dažādus gaismas efektus dīķī vai tā apkārtnē
.

Parametri

Zīmols:
AQUAEL
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Nerasta atsiliepimų

Uzrakstīt atsauksmi

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?