Tetra Pond Aquaticcompost 4 l

Producent: TETRA
30310
6.42

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 2 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

Īpaši atlasīts dabīgā māla un baltās kūdras maisījums, kurā rūpīgi sabalansētas barības vielas veicina sakņu augšanu un veselību, nepalielinot aļģu augšanu. Augstais māla saturs notur augsni un nodrošina stabilu pamatu augiem. Ideāli piemērots visiem dīķa augiem.

Virzieni: 1. Augu podā ievietojiet džutas vai līdzīgu materiālu un līdz pusei piepildiet ar Tetra Pond AquaticCompost mēslojumu. Spiediet cieši uz leju, lai izņemtu gaisu. Noņemiet visus augu atsvarus un iepakojumu. Ielieciet augu podā un turiet to tā, lai pumpuru pamatne būtu vienā līmenī ar groza malu. Ja nepieciešams, apgrieziet auga saknes. Piepildiet podiņu ar mēslojumu apmēram 2,5 cm no malas. Stingri iespiežiet mēslojumu un, ja nepieciešams, papildiniet. 3. Uzklājiet aptuveni 2,5 cm slāni mazgātas kaļķa grants, lai zivis nesabojātu substrātu. Pirms ievietošanas dīķī apgrieziet visus izvirzītos materiālus un kārtīgi aplaistiet. Rūpīgi ievietojiet augus dīķī, lai tos nesabojātu.

Ietilpība 4 litri.

Parametri

Producent:
TETRA
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Nerasta atsiliepimų

Uzrakstīt atsauksmi

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?