ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

Barība Maltas bišoniem

Maltas bišonu barībai jāsatur augstākās kvalitātes sastāvdaļas, kas nodrošinās dzīvnieka pareizu attīstību un labu veselību. Īpaši šai šķirnei izstrādāta barība ir pieejama ar dažādām garšām un dažādiem izmēriem.

Maltas bišona barība - tāpat kā citu šķirņu suņiem - ir jāpielāgo četrkājainā drauga vecumam. Pārdošanā pieejama barība gan jauniem, gan pieaugušiem suņiem. Izvēloties sauso barību Maltas bišoniem, īpašu uzmanību pievērsiet barības formai. Mazajiem žoklīšiem vispiemērotākās būs mazas kroketītes.

 

Barība Maltas bišoniem - pamatinformācija

Maltas bišonu šķirnes suns ir mazs, mīlīgs sunītis, kuram nepieciešams optimāli pielāgots uzturs. Šai šķirnei ir ļoti svarīgi ievērot pareizas šīs šķirnes uztura ieteikumus, jo tā nereti piedzīvo liekā svara problēmas. Pieaugušam un aktīvam Maltas bišonam dienā nepieciešams aptuveni 404 kcal. Ja jāievēro diēta ar ierobežotu kaloriju daudzumu, pašiem var būt grūti pagatavot maltītes. Vislabākais veids, kā tos pabarot, būs speciāla Maltas bišonu barība, kurai ir sabalansēts sastāvs, lai apmierinātu viņu uztura vajadzības. Šis risinājums ir īpaši ieteicams nepieredzējušiem Maltas bišonu īpašniekiem. Ja īpašnieks nezina, kāda ir labākā barība Maltas bišoniem, viņam jākonsultējas ar dzīvnieku uztura speciālistu.

 

Barība Maltas bišonam - ādas un kažoka kopšana

Maltas bišoniem ir balta, gara spalva, kam nepieciešama īpaša kopšana. Papildus ārstēšanai viņa stāvokli ietekmē arī uzturs. Maltas bišonu barībā jābūt biotīnam (vitamīns B7 vai H vitamīnam), omega-6 taukskābēm un dzīvnieku eļļām. Tā padara kažoku spēcīgu, mīkstu un spīdīgu, bet ādu - elastīgu, mitrinātu un atjaunotu. Svarīgi, lai produkts nesatur sastāvdaļas, kas tumšina kažoku. Regulāra atjaunošanās prasa daudz olbaltumvielu. Tām vajadzētu veidot līdz 35% no dienas devas. Ļoti svarīgas ir uzturvielas, kas labvēlīgi ietekmē ādu un spalvu, jo Maltas bišoniem nav pavilnas. Tāpēc tie ir pakļauti brūcēm un ādas infekcijām.

 

Barība Maltas bišonam - kādas formas?

Maltas bišoniem ir mazs žoklis ar maziem, samērā blīvi sakļautiem zobiem. Tāpēc barības produkta forma ir būtisks faktors, kas ietekmē pārtikas izvēli. Ieteicama mazu krokešu forma. Pareizi izvēlēta sausā barība Maltas suņiem ir veselīgu un spēcīgu zobu garantija. Īpaši, ja tās satur nātrija fosfātu (III). Savienojums saista siekalās esošo kalciju, tādējādi samazinot zobu aplikuma veidošanās risku.

 

Kādu ēdienu maltas bišoniem?

Īpaši Maltas bišoniem paredzētu barību var veiksmīgi atrast gan fiziskajos, gan tiešsaistes zooveikalos. Pieaugušajiem šīs šķirnes dzīvniekiem ieteicama barība ar rūpīgi izvēlētām sastāvdaļām, lai nodrošinātu pareizu iekšējo orgānu darbību.


Labākā barība Maltas bišoniem ir bez konservantiem, krāsvielām, mākslīgiem garšas pastiprinātājiem un ar zemu graudu saturu. Šīm sastāvdaļām ir negatīva ietekme uz mūsu mājdzīvnieku veselību. Tās var izraisīt caureju, aizcietējumus, lieko svaru, spalvas izkrišanu un zobu problēmas. Salīdzinoši izplatīta Maltas bišonu slimība ir specifiskais enterīts. Pirms pieņemt lēmumu iegādāties barību savam mājdzīvniekam, īpašniekiem vajadzētu veltīt laiku, lai atrastu dabīgas un veselīgas sastāvdaļas. Hipoalerģiska barība būs laba izvēle. Tā nesatur graudus un nodrošina pareizu gremošanu un labsajūtu.