IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Barība vecākiem suņiem (senioriem)

1 2 3 4 5 6 7 8
Bosch Senior 1 kg

**** *

€4.42 (4.42 € / kg)
-71%
ORIJEN Senior Dog 22,8 kg (2 x 11,4 kg)
€226.98 (9.96 € / kg)
€773.98
-75%
BOSCH Soft Senior Ožka ir bulvės 25 kg (2 x 12,5 kg)
€124.74 (4.99 € / kg)
€499.36
-15%
HILL'S Science Plan Canine Mature Adult 6+ Large breed Chicken 18 kg vecākiem lielo šķirņu suņiem

zemākā cena 30 dienās: €84.63

€84.63 (4.70 € / kg)
€99.56
-10%
BOSCH Bosch Age & Weight 11,5 kg
BOSCH Bosch Age & Weight 11,5 kg
€40.27 (3.50 € / kg)
€44.74
FITMIN dog maxi senior 12 kg
€44.61 (3.72 € / kg)
FITMIN dog medium senior 12 kg
€42.58 (3.55 € / kg)
-79%
ACANA Light & Fit Dog 4 kg (2 x 2 kg)
€34.40 (8.60 € / kg)
€166.00
1 2 3 4 5 6 7 8