IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Barība vecākiem suņiem (senioriem)

1 2 3 4 5 6 7 8
-74%
PAKA ZWIERZAKA PEPE Lamb 99% (jēra gaļa) 6x400 g
€22.02 (9.18 € / kg)
€84.66
-67%
ZIWIPEAK Brieža gaļa suņiem 6x390 g
€42.78 (18.28 € / kg)
€130.14
-74%
PAKA ZWIERZAKA PEPE Lamb 99% (jēra gaļa) 12x400 g
€44.04 (9.18 € / kg)
€169.32
-72%
ZIWIPEAK Vistas gaļa suņiem 6x390 g
€36.12 (15.44 € / kg)
€130.14
-75%
PAKA ZWIERZAKA PEPE Beef 99% (liellopu gaļa) 12x400 g
€40.32 (8.40 € / kg)
€160.32
1 2 3 4 5 6 7 8