ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

Fitmin suņu barība

Fitmin suņu barība ir pārklāta ar aknu ekstraktu, kas uzlabo tās garšu un smaržu. Suņiem tas ir īsts gardums, un viņi reti kad tam pretosies. Turklāt zīmols jau vairākus gadus izstrādā savas „premium“ un augstākās kvalitātes uztura programmas, kas pielāgotas konkrētas sugas īpašajām vajadzībām. Šīs programmas tiek izstrādātas, piedaloties veterinārārstiem un ekspertiem, un tiek pārbaudītas uzņēmuma pētniecības centrā. Interesanti, ka Fitmin ir sava „Border Collie“ audzētava, kurā visi produkti tiek veiksmīgi testēti.

 

Kas ir Fitmin suņu barība?

Ir barība, kas paredzēta konkrētām šķirnēm, vecumiem, stāvokļiem un lielumiem. Fitmin sausā suņu barība sastāv no lielākoties nemainīga sastāva, tikai ar nelielām izmaiņām sastāvdaļu procentuālajā sastāvā. Visur ir gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti, ogļhidrāti, bet augļi, dārzeņi un garšaugi papildina uzturu. Sabalansētā formula labi iekļaujas ikdienas uzturā.

Plašā suņu barības pieejamība un garšu daudzveidība ļauj izvēlēties savam mīlulim piemērotāko. Uzdevumu atvieglo ražotāja īpašais pārtikas produktu marķējums - tas izmanto iepakojuma krāsas.

Fitmin piedāvā arī mitro suņu barību. Tā ir sabalansēta un aromātiska, tāpēc suņi to labāk uzsūc un labāk panes pat visprasīgākie mājdzīvnieki.

 

Kāda ir Fitmin barības izvēle? Kādu sauso barību vajadzētu izvēlēties savam sunim?

Gadu gaitā Fitmin ir izstrādājis vairākas suņu barības līnijas. Pirms izdariet izvēli, izlasiet par katru no tiem, lai varētu izdarīt apzinātu un labāko izvēli.

„Fitmin Purity“ ir barība suņiem, kas nesatur graudus. Tā sastāv no gaļas un dzīvnieku izcelsmes produktiem, kam atkarībā no barības veida pievienoti ogļhidrāti - kartupeļi, zirņi vai rīsi. Ir pieejama barība kucēniem un pieaugušiem suņiem.

„Fitmin For Life“ barība ir pieejams sausā vai mitrā veidā. Barība ir pielāgota kucēnu vai pieaugušo suņu vajadzībām.

„Fitmin Program“ ir visplašākā produktu līnija. Barība pieaugušiem un vecākiem suņiem, kucēniem, senioriem, lieliem, vidējiem un maziem suņiem. Tās ir paredzētas suņiem ar plašu aktivitāšu klāstu. Šī suņu barības līnija nesatur kviešus.

Pirms izvēlēties barību savam sunim, ir ieteicams rūpīgi apskatīt barības sastāvdaļas un izlasīt aprakstu, kas palīdzēs izdarīt pareizo izvēli.