ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Purina suņu barība

Zīmols Purina ir viens no pirmajiem pasaulē, kas sāka savu piedzīvojumu, cepot cepumus suņiem. Šādu lielu uzņēmumu ražotajai suņu barībai ir viena neapstrīdama īpašība - tā atbilst Eiropas standartiem un ir bijusi pakļauta neskaitāmiem sertifikātiem un pārbaudēm, kas veiktas pašas Purina pētniecības centros.

 

Kāda ir Purina sausā barība suņiem?

Purina bija pirmā barība, kas atbilda dažādām suņa vecuma un augšanas perioda vajadzībām. Tagad ir pieejami daudzi suņu barības zīmoli, tostarp: „Purina One“, „ProPlan“, „DogChow“ un „Veterinary Dites“. Tās visas ir iedalītas kucēnu, pieaugušo vai vecāka gadagājuma suņu barībā. Varat izvēlēties arī barību darba suņiem, suņiem ar zemu fizisko aktivitāti vai barību ļoti aktīviem dzīvniekiem. Purina veterinārā uztura līnijā ir apvienotas zāles, kas jāpasūta veterinārārstam. Šie pārtikas produkti ir paredzēti konkrētu slimību, piemēram, gremošanas sistēmas problēmu, ārstēšanai. Ir arī hipoalerģiska barība, barība pret lieko svaru un barība nieru vai aknu slimību ārstēšanai. Kastrētiem suņiem varat apsvērt iespēju tos barot ar neitrālu barību.


Kaut kas garšīgs ikvienam vai kā izvēlēties no Purina barību klāsta?

Purina sausā suņu barība palielina organisma izturību un stiprina to, pateicoties unikālajai OPTISTART un Actilea formulai. Visai barībai ir jāveic analītiska sastāva un sastāvdaļu analīze, un tā ir jāpielāgo suņa vēlmēm un uzturvērtības vajadzībām. Pārtikas produkti ir iedalīti kategorijās pēc to svarīgākajām īpašībām, kas arī atvieglo izvēles izdarīšanu. Slimiem suņiem un dažādām slimību gadījumā pirms izvēles, lūdzu, konsultējieties ar savu veterinārārstu.

Dog Chow sausā barība iedalās atkarībā no suņa lieluma. Tās estētiskais un skaistais iepakojums priecē acis, un tās svars ir praktisks, tāpēc ikvienam ir ko izvēlēties.