RAW PALEO

RAW PALEO o barība, kas atspoguļo suņu un kaķu dabisko uzturu. Tā ir drosmīga atgriešanās pie saknēm. Augsts gaļas saturs, vienkāršas un īsas sastāvdaļas, visiem pazīstamas sastāvdaļas, bez liekām piedevām - tas ir tas, kas izceļ RAW PALEO zīmolu.

RAW PALEO sausā suņu barība sastāv no diviem monoproteīnu variantiem - tītara un liellopa gaļas. Svaigi pagatavota un žāvēta tītara vai liellopu gaļa sastāvā ir pirmajā vietā.

Suņi un kaķi ir gaļēdāji, tāpēc viņu uzturā jābalstās uz gaļas produktiem, un tieši gaļa ir pirmajā vietā RAW PALEO barības sastāvā. Pat 80 g tītara gaļas 100 g barības vai 70 g liellopu gaļas 100 g barības.

Pateicoties svaigi pagatavotajām sastāvdaļām, RAW PALEO pārtikai ir raksturīga augsta garšas garša. Atbilstoša ražošanas tehnoloģija veicina sastāvdaļu augstās uzturvērtības saglabāšanu un ietekmē produkta garšas īpašības un kvalitāti.

RAW PALEO mitrajai barībai suņiem un kaķiem raksturīgs vienkāršs sastāvs. Nav pildvielu, ļoti īss izejvielu saraksts, izcila kvalitāte. Tikai tas un vēl daudz vairāk. Tas ir, viss, kas suņiem un kaķiem patiešām nepieciešams.

Raw Paleo barība

Show Kategorijas

Rodyti filtrus

Dzīves posms
Iepakojuma svars (kg)
  • 0
  • 1
Min Max
Mājdzīvnieka izmērs
Cena