Royal Canin Exigent Savour 35/30 10 kg

Producent: ROYAL CANIN
4469
62.87

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 16 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

**** *

47 Atsauksmes 4.9 z 5

*****

96%

****

2%

***

2%

**

0%

*

0%

98%

Recommend

98% klientu iesaka šo produktu

Uzrakstīt atsauksmi

Parametri

Iepakojuma svars (kg):
10
Produktu līnija:
Royal Canin Exigent 35/30
Producent:
ROYAL CANIN

Mērķis

Dzīves posms:
Pieaudzis
Īpašas prasības:
Prasīgs
Mājdzīvnieka vecums no:
12 mēnešu

Sastāvdaļas

Olbaltumvielas (%):
33
Olbaltumvielu veids:
Putnu gaļa
Metaboliskā enerģija (kcal/kg):
3993
Tauki (%):
16
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi
1 2 3 4 5

*****

Ēdiens lieliski noderēja manai princesei, kura negrib ēst neko, un šeit viņa ēda, līdz purpināja :)

*****

Mans kaķis ir izvēlīgs ēdājs, kad runa ir par sauso barību, tāpēc es biju noraizējusies, kā viņa reaģēs uz pāreju no vidējas kvalitātes barības uz šo Royal Canin barību. Barība pārspēja manas cerības, un mana kaķene uzreiz sāka ēst, es negaidīju, ka viņai tik ātri iepatiksies šī barība.

*****

Kaķiem barība ļoti patīk, tai ir patīkama, ne pārāk spēcīga smarža. Viņiem tā tik ļoti patīk, ka mēs to lietojam arī kā kārumu. Viņi jau ilgu laiku to ar prieku ēd. Pluss: ērts atkārtoti noslēdzams iepakojums.

*****

Ilgu laiku es nevarēju atrast piemērotu barību savam kaķim. Lai gan tas ir 7 kg laimes, es tam būtu devis 20+ pikantumu. Pēc ilgiem meklējumiem es atradu Royal Canin Cat Food Savour Exigent Sensation. Tas bija šāviens 10! Lieliska izvēle! Marsels ļoti ātri iemīlēja šo ēdienu un nevar iedomāties dienu bez tā. Labās sastāvdaļas mazajos pīrādziņos viņu patiešām uzrunāja. Ar šo barību būs apmierināts jebkurš izlaidīgs pūkains dzīvnieks.

*****

Mans ķēmīgais kaķis nelabprāt ēda sauso barību, bet es ļoti vēlējos atrast tādu, ko viņš labprāt ēstu, jo tā bija daudz ērtāka. Šī pārtika ir noslēgta rāvējslēdzēja tipa iepakojumā, kas nodrošina tās svaigumu. Kroketes ir ideāla lieluma, kaķēnam nav problēmu tās košļāt, bet viņš tās arī nesaēd veselas. Viņa tos ēd pārsteidzoši labprāt, un, lai gan sastāvs nav ideāls, tā arī turpmāk būs mūsu pastāvīgā izvēle. Barojot ar šo barību, kaķim nebija nekādu kuņģa problēmu, un pakaišu kastītes tīrīšana bija ātra un vienkārša, bez nepatīkamām smakām.

*****

Barībai ir patīkama smarža, kas efektīvi piesaista kaķus pie bļodiņām. Garšīgos pastētes pīrādziņus ēd ar lielu apetīti. Dzīvnieki ir laimīgi, un var redzēt, ka viņiem tas patīk. Viņi to ēd jau vairākas nedēļas, un ar gremošanas sistēmu nav nekā slikta. Es iesaku.

*****

Royal Canin Savour Exigent sausā barība izrādījās trāpīga. Es iztērēju daudz naudas par ēdienu, ko viņi neēda, tikai nedaudz nobaudīja vai pēc dažām dienām apnika. Beidzot viņi saņēma Canin Savour Exigent, un problēma ir atrisināta. Kaķi labprāt ēd šo barību, bieži vien paši nāk pie bļodiņām un ēd. Barība ir paredzēta izvēlīgiem kaķiem (tātad ideāli piemērota tādiem kaķiem kā manējais), satur divu veidu kroketes, kas atšķiras pēc formas, receptes un tekstūras, tāpēc dabiski atbilst izvēlīgo kaķu vēlmēm, ir piemērota arī iekštelpu un sterilizētiem kaķiem, nav smaržīga kā daži ēdieni, nodrošina sāta sajūtu, veicina spīdīgu kažoku, palīdz uzturēt veselīgu ķermeņa svaru. Es un mani kaķi iesakām Royal Canin Savour Exigent izvēlīgiem kaķiem.

*****

Mans kaķis ir diezgan izvēlīgs, un ir ļoti grūti atrast viņam piemērotu barību. Kad es viņam devu šo barību, viņš ātri sāka to ēst.Mani ļoti patīkami pārsteidza viņa apetīte, un acīmredzot barība labi ietekmē viņa veselību un kažoku.

*****

Mūsu kaķim šī barība patika jau no pirmā nopūšanās brīža, lai gan viņš ir ļoti izvēlīgs attiecībā uz jaunu barību. Ēdiens nodrošina viņu ar enerģiju visai dienai - kaķis ir ļoti aktīvs. Kopš barošanas ar šo barību Lūsiņas svars nav mainījies, un viņas kažociņš ir ļoti labā stāvoklī.

*****

Garšīgs ēdiens, kas mūsu kaķēniem ļoti garšo. Mazie gabaliņi ir ideāli piemēroti kaķiem, kuriem ir grūtības ar košļāšanu vai kuri ir izvēlīgi. Iepakojums ir pievilcīgs un cieši noslēgts. Mūsu kaķēnu kažoks ir spīdīgs, un viņiem ir daudz labāka apetīte. Mēs iesakām.
1 2 3 4 5

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?