Royal Canin Hair & Skin Care 4 kg

Producent: ROYAL CANIN
4518
Nav noliktavā

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

**** *

28 Atsauksmes 4.9 z 5

*****

93%

****

4%

***

4%

**

0%

*

0%

97%

Recommend

97% klientu iesaka šo produktu

Uzrakstīt atsauksmi

Parametri

Iepakojuma svars (kg):
4
Produktu līnija:
Royal Canin Hair & Skin Care 33
Producent:
ROYAL CANIN

Mērķis

Dzīves posms:
Pieaudzis
Īpašas prasības:
Ādas un kažoka kopšana
Mājdzīvnieka vecums no:
12 mēnešu

Sastāvdaļas

Olbaltumvielas (%):
33
Olbaltumvielu veids:
Putnu gaļa
Metaboliskā enerģija (kcal/kg):
4153
Tauki (%):
22
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi
1 2 3

*****

Es ceru, ka šī barība palīdzēs pieradināt manu Sibīrijas suņu kažoku. Tie ir veci kaķi, un viņu kažoks kļūst ļoti sapinies. Vēl nevaru rakstīt par iedarbību, bet noteikti kaķi ar prieku ēd šo barību. Svarīgākais ir tas, ka viņiem patīk kraukšķi....

*****

Royal Canin Hair&Skin barība kaķim uzreiz iepatikās. Tas ne vienmēr tā ir, bieži vien kaķis citiem ēdieniem tuvojās ar rezervi vai vispār nepārvietojās. Šajā gadījumā viņš katru reizi apēd visu sagatavoto porciju. Es viņu baroju saskaņā ar norādījumiem uz iepakojuma. Pēc ilgākas lietošanas es pamanīju, ka viņa kažoks vairāk spīd un ir biezāks, lai gan parasti tas notiek ziemā. Manuprāt, arī ēdienam bija liela nozīme.

*****

Super bumbiņas ar gardu gaļas smaržu. Par to ir sapņojis mans kaķis. Šī barība ir pie mums jau dažas nedēļas, un es jau esmu pamanījusi, ka manas Luīzes kažoka izskats ir uzlabojies. Mēs esam par!

*****

Es patiesi iesaku šo barību prasīgiem kaķiem. Mans omulīgo kaķu ganāmpulks ar prieku ēd jauno Royal Canin barību. Pēc mēneša kaķēnu kažoka stāvoklis ir ievērojami mainījies, tas ir mīkstāks un spīdīgāks. Svarīgākais ir tas, lai pārtikai būtu labs sastāvs, tā būtu vērtīga un dabīga. Barība, ko ir vērts ieteikt saimniekiem, kuri saviem mājdzīvniekiem vēlas vislabāko!

*****

Mani kaķi parasti nelabprāt ēd sauso barību, viņi vienmēr izvēlas pāris čipsu un viss. Ar šo barību viņu apetīte ir nedaudz uzlabojusies, viņi ar prieku grauž sauso barību, un, pats galvenais, ir redzamas pirmās spīdīga kažoka pazīmes.

*****

Ēdiens patika no pirmā kodiena. Pēc vairāku nedēļu lietošanas jāsaka, ka šī ir labākā sausā barība, ko esam lietojuši ar mūsu kaķi. Nav kuņģa problēmu, zarnu kustības ir pareizas un nav nepatīkamas smakas, un kažoks ir kļuvis patīkamāks uz tausti. Šobrīd es to no sirds iesaku!

*****

Mans kaķis ir diezgan izvēlīgs ēdājs, tāpēc esmu priecīga, ka Royal Canin viņam tik labi garšo. Es regulāri papildinu viņa barību ar jaunu, tāpēc tā vienmēr ir svaiga un pilnvērtīga. Es izvēlējos matu un ādas variantu, jo viņa kažoka izskats mainās līdz ar vecumu, un es jau redzu vairāk spīduma. Tomēr vissvarīgākais ir labs sastāvs, vērtīgs un dabisks. Garšīgs ēdiens, barojošs, tiešām vērts ieteikt!

***

Manējais bija ļoti ieinteresēts. Diemžēl kāda sastāvdaļa viņai nederēja brahicefālijai, un viņa sāka vemt katru dienu, tāpēc biju spiesta atgriezties pie iepriekšējās barības. Tad problēma apstājās. Žēl, jo viņai nekad nav bijušas šādas problēmas....

*****

Royal Canin Hair&Skin ir sabalansēta barība, kas rūpējas par jūsu kaķa ādas un kažoka stāvokli. Barība ir tieši tāda izmēra, kāds ir nepieciešams, un tā ir ļoti garšīga manam kaķim. Esmu pamanījusi tās pozitīvo ietekmi uz mana mīluļa kažoku, tas ir kļuvis spīdīgs un mīksts. Es noteikti ieteiktu šo iespēju saviem draugiem, kuriem ir kaķi.

*****

Es ļoti iesaku.Mētelis ir daudz spīdīgāks un, pats galvenais, izturīgāks pret izkrišanu.
1 2 3

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?