-55%

Royal Canin Kitten 10 kg

Zīmols: ROYAL CANIN
4537
79.96
Standartcena: 179.00

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 20 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas : 1

**** *

55 Atsauksmes 4.9 z 5

*****

93%

****

4%

***

2%

**

0%

*

2%

97%

Recommend

97% klientu iesaka šo produktu

Uzrakstīt atsauksmi

Parametri

Iepakojuma svars (kg):
10
Produktu līnija:
Royal Canin Kitten
Zīmols:
ROYAL CANIN

Mērķis

Dzīves posms:
Jaunākais
Īpašas prasības:
Attīstība
Mājdzīvnieka vecums no:
4 mēnešu

Sastāvdaļas

Olbaltumvielas (%):
36
Olbaltumvielu veids:
Putnu gaļa
Metaboliskā enerģija (kcal/kg):
3864
Tauki (%):
18
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi
1 2 3 4 5 6

*****

Ēdiens ir ideāls, maniem kaķēniem tik ļoti patika, ka bļoda ir izlikta :)

***

Royal Canin sausā barība ir ideāli piemērota jauno kaķu mātīšu diētas dažādošanai. Pikusia un Samanta to ar baudu apēd, skaļi miaukojot un prasot vēl. Priekšrocības: - mazās granulas pēc formas ir pielāgotas jauniem kaķiem, - labs sastāvs. Samazināts tauku saturs palīdz novērst liekā svara veidošanos. Uzturvielas, kā arī C un E vitamīni atbalsta imūnsistēmu. - sastāvs palīdz uzturēt jauno zobu higiēnu, - ievērojami uzlabojas kažoka izskats, tas ir mīkstāks un spīdīgāks. Trūkumi: - diezgan augsta cena, - mazi maisiņi. Kopumā es ļoti iesaku, mēs noteikti paliksim ar Royal Canin barību ilgāk.

*****

Barība ir lieliska, maniem kaķēniem tā patika tik ļoti, ka bļoda ir izlikta :)

*****

Šī ir pirmā reize, kad mana kaķene saskārās ar šī zīmola barību, un viņi viens otram ļoti iepatikās.Luna ēd savas porcijas ar milzīgu apetīti, un var redzēt, ka pēc šīs porcijas viņa ir sāta.Pēc ilgāka laika, ieviešot barību mana kaķa uzturā, es pamanīju, ka viņas kažoks skaisti spīd un ir ļoti mīksts, pat kā uz plīša lācīša.Pēc šīs barības kaķene nav gausa, viņai ir daudz enerģijas.Produkta kvalitāte mani ļoti apmierina.Noteikti šī barība mūsu mājās būs ikdienā.Es iesaku.

*****

Mani kaķi parasti ir ļoti izvēlīgi, kad runa ir par barības izvēli. Mana jaunākā kaķene parasti vienaldzīgi izturējās pret sauso barību, līdz sajuta Royal Canin Kitten aromātu. Es nepaspēju atvērt paciņu, un viņa jau gaidīja savu porciju. Luna parasti ir sīka auguma kaķis ar ļoti mazu purniņu, tāpēc barības lielums mums ir ļoti svarīgs. Kaķenei nebija problēmu ēst barību, un bija skaidrs, ka viņai tā ļoti garšo. Mums ir liela priekšrocība, ka Royal Canin ir bagāts ar vitamīniem, omega 3 taukskābēm un rūpējas par mūsu kaķa zarnu floru. Iespējams, mēs paliksim ar šo barību, līdz mūsu kaķenītei apritēs gads, un tad meklēsim citu barību no Royal Canin produktiem, jo tie patiešām ir ieteikuma vērti.

*****

Barība maziem kaķiem manam kaķim ir ļoti patika. Iepriekš lietotajā barībā bija daudz lielāki gabaliņi, savukārt Kitten barībā ir sīkas daļiņas kaķēnam interesantās formās, tāpēc mazais purniņš to ātri un bez problēmām apstrādā. Ēdiena smarža ir ļoti patīkama. Pēc tam, kad es to ieliku bļodiņā (iepriekš to biju sajaucis ar līdz šim lietoto barību), kaķis uzreiz metās ēst. Viņa nekad nav reaģējusi tik intensīvi. Viņa ēdienu apēda vienā mirklī. Papildus gaļas sastāvdaļām pārtikas produktā ir daudz vitamīnu (A, D3, C, E), kā arī dzelzs, jods, cinks un citas minerālvielas. Tas satur atbilstošu daudzumu neapstrādātu olbaltumvielu - 36 %. Es noteikti varu to ieteikt visiem jauno kaķu īpašniekiem.

****

Royal Canin sausā barība ļoti patika manam kaķim. Viņš bija ļoti ziņkārīgs par šo jaunumu. Viņš to ļoti pieprasīja, ņirgāja. Bļoda tika iztīrīta līdz pašam dibenam. Salīdzinot ar iepriekšējo ēdienu, šis ir garšīgāks. Kaķis ir vesels un dzīvespriecīgs. Ēdiens smaržo pievilcīgi un tam ir ļoti labs sastāvs. Sausie gabaliņi ir ļoti mazi un ideāli piemēroti maziem bērniem. Kaķa kažoks ir veselīgs un spīdīgs. Es to pirkt vēlreiz un iesaku to silti

*****

Mans kaķis mīl šo barību, jūtas lieliski pēc tās un ēd to ar prieku.

*****

Esmu šokēta par to, kā mana kaķa ne gluži ēsma ir pārvērtusies par maziem izsalkumiem, un tas ir, pateicoties barībai maziem kaķēniem. Manuprāt, barības sastāvs ir ļoti labs, piemērots maziem kaķu vēderiem. Turklāt ēdiens ir ļoti sātīgs. Kaķēni to apēd. Agrāk mums bija cita barība, un sausā barība varēja gulēt neskarta pusdienā, bet tagad barība ir tukša. Kaķēni labprāt pieņēma jauno barību, es pat teiktu, ka pārāk labprāt, jo viņi pat ēda to no mutes. Viņiem ļoti patika, un ir vērts paturēt prātā, ka viņi ir izvēlīgi ēdāji. Mēs iesakām jauno pārtiku un esam ļoti ieinteresēti turpināt to iegādāties. Tas noteikti būs biežs viesis mūsu mazuļu bļodiņās.

*****

Man pašai ir grūti spriest par šo produktu, jo tas nav paredzēts tieši man, bet es visu laiku rūpīgi vēroju savus kaķēnus, lai secinātu, kā viņi reaģē uz barību. Turklāt, lietojot citu uzņēmumu produktus, kaķēniem bieži vien nebija apetītes un viņi izvairījās ēst. Kad runa bija par Royal Canin Kitten sauso barību, mani mājdzīvnieki šo produktu ēda ar prieku. Bļoda acumirklī bija tukša. Viņiem acīmredzami patika ēdiens. Pēc Royal Canin ieviešanas viņu uzturā es arī nepamanīju nekādas negatīvas sekas. Esmu analizējusi arī produkta sastāvu un uzskatu, ka tas ir patiešām labs un satur daudz vērtīgu uzturvielu maziem kaķiem. Es iesaku!
1 2 3 4 5 6

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?