ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

Simply From Nature suņu barība

Simply from Nature - vislabākā suņu barība

Suņu barība bez graudiem ir izstrādāta, lai apmierinātu suņu vajadzības, taču tai ir jābūt ražotai videi draudzīgā veidā. Sausā suņu barība satur visaugstākās kvalitātes sastāvdaļas, no kurām lielāko daļu veido gaļa. Inovatīva barība Eiropas tirgū, cepta cepeškrāsnī bez graudiem, tā saglabā savu uzturvērtību un specifisko aromātu, kas piemērots visiem suņiem, pat tiem, kas slikti ēd!

 

Kā izvēlēties Simply from Nature ēdienu?

Simply from Nature barības galvenā sastāvdaļa ir gaļa, kas ir būtiska suņa organisma pareizai attīstībai un darbībai. Sausā suņu barība bez graudiem ir sabalansēta, un tās ražošanā izmantotā gaļa ir paredzēta lietošanai pārtikā. Suņu barībai ir trīs garšas: barība ar meža cūku, briedi un liellopu. Atkarībā no tā, kas jūsu sunim garšo, varat izvēlēties viena veida barību vai pasniegt savam mīlulim veselīgu barību bez cukura, graudiem un nevajadzīgām piedevām. Dzīvnieku olbaltumvielu vienīgais avots nozīmē, ka barību var lietot suņiem ar pārtikas nepanesību vai alerģijām.

Labākā sausā barība jūsu sunim

Izvēlēties pareizo barību savam mājdzīvniekam nav viegls uzdevums. Tomēr ir daži noteikumi, kas atvieglos jūsu kā saimnieka darbu. Pirmkārt, galvenajai suņu barības sastāvdaļai būtu jābūt gaļai. Augļus un dārzeņus var atrast mazākos daudzumos, lai nodrošinātu dabīgos vitamīnus. Graudi nedrīkst būt suņu barībā, jo suns tos nevar efektīvi sagremot un tie izraisa komplikācijas gremošanas sistēmā. Gaļas barība nodrošina arī tās garšas īpašības un lielisku suņu panesamību.

Simply from Nature barība ir paredzēta visu šķirņu un izmēru suņiem. Tajā ir pietiekams olbaltumvielu un tauku daudzums. Simply from Nature pievēršas vienkāršībai un veselībai, kas nāk no dabas.

1 2
1 2