ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

Tetra Guppy Colour 100 ml

Ražotājs: TETRA
30406
4.36

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 1 punkti
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas
Sabalansētās miniatūrās pārslas veicina intensīvas, spilgtas krāsas un ir īpaši izstrādātas, lai apmierinātu gupiju un citu dzīvspārnu karpveidīgo zivju, piemēram, petreļu, molliju un zobenzivju, barības prasības. Šī ļoti barojošā barība satur vielas, kas pastiprina dabisko krāsojumu, un ir ideāli piemērota šo zivju ikdienas barošanai. Miniatūrās pārslas uz īsu brīdi peld un pēc tam lēnām nogrimst apakšā, tāpēc tās ir ideāli piemērotas zivīm, kas barojas tvertnes augšdaļā. Pārslu izmērs ir pielāgots zivju mazajām mutēm, tāpēc tās ir viegli ēdamas. Īpašā barības vielu kombinācija nodrošina zivis ar visu tām nepieciešamo. Barība ir bagāta ar augu izcelsmes vielām un satur papildu minerālvielas. Tas nozīmē, ka zivis to labāk asimilē un veicina augšanu. BioActive formula veicina veselīgu imūnsistēmu.

Sastāvs

Zivis un zivju atvasinājumi, graudaugi, raugs, augu olbaltumvielu ekstrakti, gliemji un vēžveidīgie, eļļas un tauki, aļģes, dažādi cukuri (oligofruktoze 0,7%), minerālvielas.


Kopproteīns 44,0 %, kopproteīns 8,0 %, kopta tauki 8,0 %, kopšķiedra 2,0 %, mitruma saturs 6,0 %.

Piedevas

Vitamīni: D3 vitamīns 3170 SV/kg. Mikroelementi: mangāns (mangāna (II) sulfāta monohidrāts) 32 mg/kg, cinks (cinka sulfāta monohidrāts) 19 mg/kg, dzelzs (dzelzs (II) sulfāta monohidrāts) 13 mg/kg. Krāsvielas, konservanti, antioksidanti.

Parametri

Suga:
Pārslas
Ražotājs:
TETRA
Tilpums (l):

Mērķis

Mērķis:
Gūpijām

Atsauksmes

Nerasta atsiliepimų

Uzrakstīt atsauksmi

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?